5 produktov

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
peter
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31. Jan 2012 11:54

5 produktov

Príspevok od používateľa peter »

Caute zase ja :) chcel som sa opytat kde sa to da nastavit aby som mal 5produktov v jednom riadku alebo viac a či sa da ked kliknem na kategoriu v ktorej by som mal vsetky vyrobky len by to bolo rozdele ze pizza pod tym vsetky pizza potom cestoviny a zase vsetky cestoviny pod tym? a este jedna vec ze dalo by sa prednastavit v aby som vedel pri objednavke si vybrat cast bratislavy napriklad dubravka a k tomu cena? Dakujem. alebo by sa niekto nechcel dohodnut za to doladenie toho nejaku finančnu odmenu?
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa SelfMan »

Nuz, nechcem ti brat iluzie, ale nakolko poznam opencart, zda sa mi byt pre pizeriu zbytocne komplikovany.
Objednavkovy system na pizzu/jedla musi byt easy. Zober si priklad z http://www.deliverix.sk/ maju to postavene na systeme od http://shupito.com/sk (osobne s nimi nemam ziadny vztah)

Ci toto pre teba nebude jednoduhsie riesenie ako umorna konfiguracia OpenCart-u.
peter
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31. Jan 2012 11:54

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa peter »

Uz som tam nahadzal vsetky jedla a tak vyzera to fajn len proste take detaily mi tam chybaju a neviem sa pohnut dalej podla mna kebyze v tom vie niekto behat tak to ma tak na dve hodinky ked si odmyslim tie kategorie...Kaslat na tie produkty teda len by som chcel sa ta opytat ked si v tom zbehly či by si my s tym nevedel pomoct s tymi častami s sumou alebo či nato nie je nejaky modul ?
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa SelfMan »

Dako si neviem vizualizovat co mas na mysli/ako si to predstavujes. (to uz ale moze byt unavou)
Rad pomozem, kde sa da, len v tychto dnoch nestiham.
peter
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31. Jan 2012 11:54

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa peter »

Super vazim si tvoju ochotu ale nejak som to uz zbuchal teraz mi treba len posledne tri vecičky... Potrebujem zmenit tu pokladnu na tie mestke časti aby tam neboli krajiny najlepsie pri registracii rovno vies iba to nahradit len neviem najst ten kod kde by som to vymazal a pridal to tam.. a potom pri platbe aby tam neboli tie zbytočne kolonky len aby tam ostalo tie moznosti pokladne a potvrdenie objednavky ;) a posledna vec aby som to roztiahol na celu stranu a zarovnal a je to hotovo :) posielam prilohu :) Dakujem za rady :)
Prílohy
Untitled.png
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa nnestor »

tieto veci su potrebe menit v databaze systemu
peter
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31. Jan 2012 11:54

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa peter »

teraz asi myslis tu objednavku uz to mam cele hotove len mi chyba ta posledna vec ta objednavka zmenit alebo či na to nie je nejaky modul aj plateny nech to uz mam hotove a moze to bezat....
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa nnestor »

ja som celkom presne nepochopil o co celkom ide, ale ak ti mozem poradit tak moduly najdes tu : http://www.opencart.com/index.php?route ... /extension
peter
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 31. Jan 2012 11:54

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa peter »

no pri registracii nahradit napriklad tie kraje bratislavsky atd za mestke casti a upravit tu objednavku na zaver nech tam je len Podrobnosti o dodaní a potvrdenie objednavky.... to podla mna staci niekde upravit ked sa mylim oprav ma...
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: 5 produktov

Príspevok od používateľa nnestor »

no tie kraje sa daju nastavit v zonach, le niesom si celkom isty ci nieje celkou urcite potrebne upravit tabulku v databaze. co sa tyka tej druhej moznosti, da sa to upravit pomocou tvrdej upravy php kodu v sablone a controllery
Napísať odpoveď