Problem s cenou dopravy a moznostami dodania

Ostatné technické problémy.
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Problem s cenou dopravy a moznostami dodania

Príspevok od používateľa aliena »

Takze opencartaci rad by som vas poprosil o dalsiu radu. Mam problem:
Potrebujem aby som mal moznosti dodania:
- osobny odber
- dobierka postou
- EMS kurier

A moznosti platby:
- v pripade vybratia osobneho odberu moznost nebude alebo ak sa neda tak by mi stacilo hotovosť
- dobierka
- bankovy prevod

Takisto kazdy tovar ma inu cenu dodania - ako to docielit.
Cena by sa mala lisit v pripade ak zakaznik vyberie bankovy prevod alebo dobierka.
Ako zmenit pausalna sadzba na nieco ine ?
Zistil som velky nedostatok v pripade ak je pausalna sadzba sa vypocita cena nie cena tovaru + pausalna sadzba ale vysledok je iba cena za pausalnu sadzbu
EDIT: zistil som ze opencart mi vobec nepocita vyslednu sumu a sumu celkom vidim ako 0.
Dakujem vam velmi pekne je to posledny krok k spusteniu obchodu.
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Re: Problem s cenou dopravy a moznostami dodania

Príspevok od používateľa aliena »

Takze som to vyriesil aj ked mi to trvalo pomerne dlho - editacia ceskeho baliku ceska posta 2.0 kedze slovenska posta mi nefunguje a tento cesky balik mi pride lepsi premakanejsi je ho mozne najst na ceskom fore opencartu.
Aktualne riesim uz len to ze ked si dam moznost vyzdvihnut tovar osobne - tak stale tam mam na vyber dobierka alebo bankovy prevod - nakupujem ako host. Myslim ze registrovany uzivatel to ma osetrene a tam je to ok.
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Re: Problem s cenou dopravy a moznostami dodania

Príspevok od používateľa aliena »

tu som nasiel nieco o tom ale akosi mi to nefunguje no :( mozno aj preto ze mam slovencinu a anglictinu som vymazal z opencartu. http://forum.opencart.com/viewtopic.php?f=24&t=7816
Napísať odpoveď