Kategórie - hore

Ostatné technické problémy.
duneha
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15. Jan 2012 14:05

Kategórie - hore

Príspevok od používateľa duneha »

Ahojte. Ako sa da prosím Vás nastaviť aby kategórie, ktoré zaškrtnem ako horné sa zobrazovali vo viacerých riadkoch?
Lebo keď pridám napr. 8 kategórie a označím ich všetky ako horné, tak sa tam nezmestia všetky a zobrazia sa len v jednom riadku.

Prípade ešte jedna otázočka, ako nastavím defaultne, aby sa pri spustení stránky, zobrazilo naľavo menu s kategóriami ?
Lebo nemám tam nič.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Kategórie - hore

Príspevok od používateľa SelfMan »

Problem cislo jedna musis vyriesit upravou sablony a menu musis pridat do laveho stlpca v stranke Home.

Rada: nikdy neupravuj default sablonu, vzdy si vytvor kopiu a upravuj tu.
duneha
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15. Jan 2012 14:05

Re: Kategórie - hore

Príspevok od používateľa duneha »

Dik za odpoved, ale co myslis konkretne " v stranke Home" ??
duneha
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15. Jan 2012 14:05

Re: Kategórie - hore

Príspevok od používateľa duneha »

Asi si myslel home.php

Stiahol som modul:

Kód: Vybrať všetko

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=250
Upravil jeden riadok aby to ficalo na Opencart 1.5.1

Nainstaloval som modul dal upravit, zapol som ho ale stale nic.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Kategórie - hore

Príspevok od používateľa SelfMan »

Ten modul nemam nainstalovany a nemam moc cas sa s nim hrat. V kazdom pripade v ramci menu Rozsirenia > Moduly by si ho mal mat v zozname modulov ako instalovany s moznostou upravit.

Pokial na to kliknes, mal by si tam mat moznost s tlacidlom pridat. Ked nan kliknes, zobrazi sa formalar kam. Tu navolis kam, teda "Home" a "Vlavo" a ulozis.

Takto to funguje vo vsetkych moduloch.
Richardos
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23. Apr 2015 15:31
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: Kategórie - hore

Príspevok od používateľa Richardos »

Ja mám tiež problém s kategóriami ale taký, že sa mi stále zobrazujú rovnaké kategórie v hornom menu a v ľavom menu. Proste chcem aby boli na ľavo iné kategórie a hore zasa iné. Maximálne dosiahnem toho že ich nedám hore zobraziť a sú iba na ľavo, ale ja by som to chcel tak aby som vybral či sa kategória bude zobrazovať hore alebo na ľavo. Neviete ako na to alebo kde robím chybu???

Moc ďakujem za každú pomoc
Napísať odpoveď