Kde sa prekladá

Ostatné technické problémy.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Táto téma by mohla slúžiť všetkým, ktorí si potrebujú upraviť slovenský preklad lebo úpravy prekladu OpenCartu je španielska dedina.

Potrebujem upraviť preklad Dopravu podľa hmotnosti. Všetko mám preložené tak ako potrebujem, ale v detailoch objednávky za toho boha nemôžem nájsť kde prepísať toto slovo "Hmotnosť". Človek by to hľadať v /admin/language/slovak/shipping/weight alebo v /sale/order, ale tam nič také nie je.

http://i68.tinypic.com/erj28g.jpg
Používam OC verziu 1.5.6.4
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa SelfMan »

To je vecou konfiguracie daneho modulu dopravy. Musis to mat v nom, alebo v jazykovych suboroch k nemu.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa freddy87 »

A máš ho preložené v catalog/language/slovak/shipping/weight.php tak ako potrebuješ? Objednávky od toho termínu, keď to preložíš tu, by sa v adminovi mali zobrazovať s preloženým, dovtedy s pôvodným.
Prípadne daj screen, kde presne sa ti to slovo v adminovi zobrazuje.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Selfman: ano ide o modul Doprava podľa hmotnosti. Hľadal som to v súboroch, kde sa len dalo.

frddy87: screen som priložil v prvom príspevku.
Používam OC verziu 1.5.6.4
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa SelfMan »

Predpokladam, ze tam mas len chybu v tom, ze mas v konfiguracii modulu dopravy napisane slovensko a pritom by si tam mal mat napriklad "List 1 trieda" alebo "Balík". Neviem ci si pamtam dobre, ale modul doprava podla hmotnosti len meni ceny za prepravu k specifickej preprave. je to pre moduly, ktore nemajuspravenu konfiguraciu ceny podla hmotnosti.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa freddy87 »

Ten link som prehliadol. Čo máš v ako preklad $_['text_weight'] v súbore na nasledovnej ceste?
catalog/language/slovak/shipping/weight.php
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Kde sa prekladá

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Mám tam "Hmotnosť", ale matne sa mi zdá, že aj keď som toto zmenil, tak tam, kde som to potreboval zmeniť, sa nič nezmenilo a to mi bolo na tom divné. Ale viete čo, kašlite na to, ja som použil myslím že Paušálnu platbu, keďže máme tam rovnakú cenu na prakticky všetky hmotnosti, takže týmto sa to viac-menej vyriešilo.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Napísať odpoveď