Filter s podmienkou

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
pepe9
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27. Dec 2014 11:28
Verzia OpenCartu: 1.5.6.4

Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa pepe9 »

Ahojte,

potreboval by som poradit nejaky slusny filter s podmienenymi polozkami. Myslim tym, ze ked si v jednom boxe vyberiete znacku SKODA, v druhom by sa mali zobrazit hodnoty na zaklade toho, teda FABIA, OCTAVIA, SUPERB. Podobny system aky ma napr autobazar.eu. Na webe je teraz Megafilter PRO, ale ten vyzera, ze to nevie. Shop mam 1.5.6.4

Dik, Peter
pepe9
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27. Dec 2014 11:28
Verzia OpenCartu: 1.5.6.4

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa pepe9 »

uf, co nic take neexistuje?
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa SelfMan »

Co konkretne ches filtrovat? Auto diely? Mobily? Bud specifickejsi.
pepe9
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27. Dec 2014 11:28
Verzia OpenCartu: 1.5.6.4

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa pepe9 »

ahoj, hej autodiely. s tym, ze sa vyberie, znacka, model, motorizacia, ...
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa freddy87 »

Toto som na jednom projekte riešil, po prezretí modulov pred cca rokom a pol sme jeden zakúpili a zistili sme, že aj tak to nie je to čo sme chceli. Takže nebudem sa čudovať, keď to budete dať musieť naprogramovať na mieru.
pepe9
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27. Dec 2014 11:28
Verzia OpenCartu: 1.5.6.4

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa pepe9 »

fuha, tak to je teda mega zle. ale vdaka za info.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa SelfMan »

Skus sa pozriet na toto TU, ale tazko povedat, ci ti to bude vyhodovat. Je tam aj odkaz na demo.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa key4uco »

neviem ci si toto uz vyriesil ale megafiler pro to zvlada :-) pracuje aj s podkategoriami,ja ho mam zakupeny
lukas.staron
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14. Apr 2015 11:32
Verzia OpenCartu: 2.0.2.0

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa lukas.staron »

Áno, aj podľa môjho názoru sa to dá s Megafiltrom. Napríklad... Treba v nastaveniach zaškrtnúť, aby sa nezobrazovali filtre, v ktorých sa nenáchadza žiaden vyhovujúci produkt.

Teda ak máte filter "Značka" a filter "Model" a správne ste ich priradili pri produktoch tak sa to celé pekne vyrieši samo.
Samozrejme len ak nemáte Škoda Mondeo a pod :-)

Keď zákaznik zaškrtne značku Škoda, tak by sa mali vylistovať iba tie filtre Modelu, ktoré sa nachádzajú vo vašom systéme.

Držím palce
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Filter s podmienkou

Príspevok od používateľa key4uco »

lukas.staron napísal:Áno, aj podľa môjho názoru sa to dá s Megafiltrom. Napríklad... Treba v nastaveniach zaškrtnúť, aby sa nezobrazovali filtre, v ktorých sa nenáchadza žiaden vyhovujúci produkt.

Teda ak máte filter "Značka" a filter "Model" a správne ste ich priradili pri produktoch tak sa to celé pekne vyrieši samo.
Samozrejme len ak nemáte Škoda Mondeo a pod :-)

Keď zákaznik zaškrtne značku Škoda, tak by sa mali vylistovať iba tie filtre Modelu, ktoré sa nachádzajú vo vašom systéme.

Držím palce
Presne tak, ja som to robil pre eshop s topankami, kde som filtroval na zaklade farby, vyrobcu, druhu topanok, ceny, hodnotenia, skladu... A pracuje to s mnoho inymi atributmi, ktorymi sa filtruju produkty. Dokonca je aj uplne skvely support od tvorcu! Dokonca mi ho tvorca modifikoval pre danu temu, co som mal a aj upravil responsivitu.
Napísať odpoveď