Stav zásob pri produkte

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
IAemotion
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05. Sep 2014 22:15

Stav zásob pri produkte

Príspevok od používateľa IAemotion »

Ahojte dosť dlho som hľadal no nič som nenašiel tak skúsim tu. Mám niekoľko otázok ktoré mi hádam pomôžete zodpovedať.

1) Potreboval by som nejakým spôsobom dostať k obrázku produktu stav či je produkt skladom alebo nie. Stačilo by teda ak by sa zobrazoval obrázok "skladom" len pri produktoch kde je počet na sklade aspoň 1 ks. Po vypredaní by sa sám stratil. (viď. obrázok)
1
1
2) Ako by som dostal pod dostupnosť nejaký dodatočný text alebo odkaz. Napr. pod dostupnosť by som chcel umiestniť link na informácie o dodaní alebo informáciu o výške poštovného. Je na to modul alebo dá sa to niekde dopísať do kódu.. Poprípade kde?
2
2
3) Po objednaní nejakého produktu skladom by som čakal že v zozname objednávok bude stav skladom poprípade stav aký som nadstavil primárne a to teda "v procese spracovania". Po objednávke mi všetky hádže do jedného druhu(čaká sa na doskladnenie) a neviem či daný produkt skladom mám alebo nie. Musím sa pozrieť do produktu a tam pozrieť počet. Chápem to teda zle a v OC to funguje inak alebo to mám zlé nadstavené. Dá sa spraviť aby som v info o objednávkach videl či je produkt skladom alebo nie ?
3a
3a
3b
3b
Ak by mi niekto vedel poradiť aspoň na niečo bol by som vám veľmi vďačný.
ďakujem
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Stav zásob pri produkte

Príspevok od používateľa freddy87 »

Na prvé dve otázky mám vlastné rozšírenie - treba ho iba doladiť, aby pracovalo na vašom webe podľa vašich predstáv - v prípade záujmu napíšte správu - dohodneme sa.
Čo sa týka tých stavov objednávok, to je vec nastavení, celkom nerozumiem čo Vám na tom nefunguje - stav objednávky musíte zrejme nastaviť aj v danom spôsobe platby, aby ho dalo ako defaultný k objednávke.
Napísať odpoveď