Zlé zobrazenie

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
kubo12312
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15. Feb 2014 15:06
Verzia OpenCartu: 1.5.5.1

Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa kubo12312 »

Ahoj. Som tu nový začal som asi pred týždňom s opencartom a mám problém. Verziu opencartu mám 1.5.5.1 a stiahol som si šablónu. Zo začiatku bolo všetko OK no teraz som si všimol, že v hornej časti na úvodnej stránke sa to zle zobrazuje. Neviem či je chyba v CSS alebo v čom. Prosím poraďte. Stránka: eshop.zahradyrosina.sk
Ďakujem
Marko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 14. Dec 2010 20:51

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa Marko »

Ahoj, pridaj sem screenshot az vidime s cim presne chces poradit
kubo12312
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15. Feb 2014 15:06
Verzia OpenCartu: 1.5.5.1

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa kubo12312 »

páči
Prílohy
takto to vyzerá na ostatných stránkach a aj by to tak malo byť
takto to vyzerá na ostatných stránkach a aj by to tak malo byť
takáto je úvodná stránka. neviem prečo tak tak zle zobrazuje, myslím hornú časť, tú oranžovú
takáto je úvodná stránka. neviem prečo tak tak zle zobrazuje, myslím hornú časť, tú oranžovú
kubo12312
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15. Feb 2014 15:06
Verzia OpenCartu: 1.5.5.1

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa kubo12312 »

viete mi s tým poradiť?
kubo12312
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 15. Feb 2014 15:06
Verzia OpenCartu: 1.5.5.1

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa kubo12312 »

už to mám..neviem prečo ale vymenil som preklad a všetko je OK...asi bola chyba niekde tam
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa SelfMan »

Vsetky subory musia byt v kodovani UTF8. Pokial si niektory z nich upravoval v poznamkovom bloku, tak si tym kodovanie poskodil. Vhodne je pouzit editor typu NotePad++, ktory je zdarma, pripadne ine komercne riesnie.
Marcos Corvin
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01. Júl 2013 15:33

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa Marcos Corvin »

Ja mám ten istý problém a neviem to opraviť, pomôžete prosím vás niekto???
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa SelfMan »

Marcos Corvin napísal:Ja mám ten istý problém a neviem to opraviť, pomôžete prosím vás niekto???
Dopln informacie. Vid odkaz v mojom podpise. Aj ked si to mozno pisal inde, ale pomoct potrebujes ty. My, ktori pomahame, naozaj nemame cas hladat v ktorom vlakne si uviedol svoju konfiguraciu.
Marcos Corvin
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 01. Júl 2013 15:33

Re: Zlé zobrazenie

Príspevok od používateľa Marcos Corvin »

SelfMan napísal:
Marcos Corvin napísal:Ja mám ten istý problém a neviem to opraviť, pomôžete prosím vás niekto???
Dopln informacie. Vid odkaz v mojom podpise. Aj ked si to mozno pisal inde, ale pomoct potrebujes ty. My, ktori pomahame, naozaj nemame cas hladat v ktorom vlakne si uviedol svoju konfiguraciu.
už som to vyriešil... bol problém v preklade, ktorý som zaktualizoval a problém sa odstránil... a ešte som začal používať program Notepad++ na editáciu súborov, ktoré pri klasickom Notepade sa zle ukladali (neviem presne čo sa zle uložilo) a spôsobovalo to tú istú chybu...
Napísať odpoveď