Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Ostatné technické problémy.
patricko315
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06. Feb 2013 15:36

Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa patricko315 »

Ahojte,
Mám špecifický problém a prosím Vás o pomoc. Dal som zobraziť počet produktov pri názve kategórie a výsledné cifry sú zlé a neviem prečo. Sub kategórie spočítava dobre ale hlavné kategórie, čo by mal byť súčet všetkých produktov subkategórií spočítava zle - vždy napíše 2x viac ako by mal. Mám dva obchody a na obidvoch mi to robí. Vopred Vám ďakujem. S pozdravom
PP

odkaz na web: http://www.lenmarshop.sk
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa SelfMan »

Ahoj,

grafika webu je celkom prijemna, na moj vkus troosku taka vyflusnuta, chcelo by to malinko sytejsie farby. (je to ako ked tricko strati pranim farebnu sytost).
Paci sa mi, ze si dal dodavatel namahu graficky upravit aj administracne rozhranie - velke plus. :D

Co sa problemu tyka, treba uviest pouzitu verziu OpenCart-u a pripadne pouzitych modulov mimo standardneho balika. Bez toho sa moc dalej pohnut neda.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa Trawi »

pôjdem trošku offtopic ale musím pochváliť stránku...veľmi sa mi páči vzhľad, použité písmo a najmä doplnok spočítania sumy do free poštovného v košíku... (vie mi niekto poradiť pod akým názvom ho nájsť?) ... trošku škoda, že nemáte SEO linky aj na všeobecných odkazoch
patricko315
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06. Feb 2013 15:36

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa patricko315 »

Ahojte,
Ďakujem pekne za objektívnu kritiku. Shop je ešte tak povediac v beta verzii a snažím sa teraz len vychytávať muchy (aj na grafike chcem ešte popracovať ;) SEO odkazy taktiež určite budem ešte modifikovať.
Plugin na dopravu zdarma je tu na fóre: volá sa "Moja pošta"

Moja verzia e-shopu by mala byť 1.5.4.1 ( Ja hlupáčik som si vymazal echo opencart verzie z admin footeru :)
Pluginy nemám nainštalované žiadne - všetko default. Preto som prekvapený prečo to tak spočítava.
Ďakujem za rady
PP
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa Trawi »

modul pošty mám aj ja a nemám to spočítavanie... je to elegantné a niekoho to môže "prinútiť doobjednať"... ak by ste náhodou prišli na to, kde sa to nastavuje, bol by som rád, keby ste mi poradili :)
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa SelfMan »

V novsich veriach OpenCart bol cely tento system poctu produktov v kategoriii prepracovany, kedze pri vacsom mnozstve produktov je to velmi pomale.
patricko315
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06. Feb 2013 15:36

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa patricko315 »

Aha... tak to aby som aktualizoval verziu... fuuuu :) :shock:
Čo sa týka tej dopravy zadarmo. Na 100% to poskytuje modul "moja pošta", Cez rozšírenia / doprava / Moja pošta... a tam si nastavím iba sumu od ktorej sa bude počítať doprava zdarma... that´s all...
GL chlapci a vďaka
PP
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa freddy87 »

Modul "Moja pošta" však na tomto fóre určite nie je, to by som musel byť veľmi slepý a vyhľadávanie na fóre nefunkčné :) Určite sa to tak volá a je to z tohto fóra?
videojs
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 06. Mar 2012 11:38

Re: Zlé spočítavanie produktov v kategóriach

Príspevok od používateľa videojs »

viewtopic.php?f=20&t=330

toto je moja posta tu na fore.
Napísať odpoveď