Voľba automaticky

Ostatné technické problémy.
RenoSk
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Jún 2011 14:20

Voľba automaticky

Príspevok od používateľa RenoSk »

Zdravím Vás mal by som menšiu otázku. Práve som mal možnosť si poriadne prezrieť 1.5 verziu a docela ma zaujala. Bohužiaľ zatiaľ som nenašiel žiadny prevodník databázy z 1,4 na 1.5. Každopádne ma zaujalo voľba pri pridávaní produktu že sa tam pekne dá automaticky nastaviť čo má pridávať veľkosť farba a pod. Moja otázka smeruje sem chcem sa spýtať či existuje nejaký modul alebo rozšírenie do 1.4.9.3 verzie.
Za Vaše skoré odpovede vopred ďakujem
RenoSk
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Jún 2011 14:20

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa RenoSk »

chcem sa spýtať či mi vie niekto odpovedať? alebo toto fórum nieje už udržiavané? Ďakujem za Vašu odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa Matvej »

v podstate sú tvoje otázky zodpovedané v predošlých témach, takže pravdepodobne preto si nedostal svoju odpoveď

"prevodník databázy z 1,4 na 1.5" - existuje [BETA] Upgrade Script for 1.4.x to 1.5.x (NO OPTIONS)

"možnosť voľby" defaultne obsahuje OC 1.4.9.3, stačí si ich v detailoch produktu nastaviť
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
RenoSk
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Jún 2011 14:20

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa RenoSk »

ano ano ale pri každom produkte sa musí vypĺňať manuálne nie je tam žiadna preddefinovaná šablóna ako u 1,5 a tam smerovala moja otázka ďakujem za odpoveď
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa Matvej »

pre verzie 1.4.9.1-1.4.9.4 sa používal modul Global Mega Options, ktorý je použitý vo verzii 1.5
http://www.alreadymade.com/shop/opencar ... egaoptions
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
RenoSk
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Jún 2011 14:20

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa RenoSk »

vďaka moc za poradenie bohužiaľ sa mi nepodarilo nič splašiť free iba platené ale to je prestne to čo som hľadal. No zvážim či ho zakúpim alebo prejdem rovno na 1,5 verzie. Ďakujem ti za všetko matvej. Ešte otázku čo by si mi odporúčal prejsť na verziu 1,5 alebo zanechať túto staršiu verziu nakoľko som sa dočítal že verzie 1,5 sú ešte s chybami. Ďakujem za tvoju odpoveď prípadne za každú radu alebo názor.
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa Matvej »

ani predchádzajúce verzie neboli bezchybné ako napr. verzia 1.4.9.1 a predsa sa po trištvrte roku ukázala verzia 1.4.9.2, 3, 4, 5 ktorá našla nejakú chybičku.

Osobne prechádzam na 1.5 a prednastavené voľby pri konverzii z 1.4.9 padli za obeť. Myslím si, že sú to prijateľné straty. No pri shope kde bolo vykonaných veľa modifikácií zostávam pri 1.4.9.1

Ak chceš ušetriť na nákupe niektorých doplnkov pre OC, oplatí sa ti prejsť na verziu 1.5, pretože mnoho ich je už zabudovaných v základnej výbave. Avšak treba brať do úvahy, že aktuálne ešte nie je toľko dostupných doplnkov ako napr. pre verziu 1.4.9.3 . Ohľadom ceny modulu alebo doplnku či nejakej úpravy nie je vhodné používať len tie ktoré sú zdarma, pretože vo väčšine prípadov je to na úkor obchodu/predaja.
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
RenoSk
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Jún 2011 14:20

Re: Voľba automaticky

Príspevok od používateľa RenoSk »

Matvej ďakujem ti za všetky rady ktoré si mi dal. Nakoniec som sa rozhodol prejst na 1,5 verziu aj keď na ňu zatiaľ nieje pošta - poštovné. No uvidíme 1,5 verzia má veľa doplnkov ako si písal. No veď hádam som neurobil nejakú hlúposť
Napísať odpoveď