Nadajú sa pridať "Voľby (Option)" pre produkt v 1.5.0.5

Ostatné technické problémy.
kendo75
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28. Jún 2011 9:30
Kontaktovať používateľa:

Nadajú sa pridať "Voľby (Option)" pre produkt v 1.5.0.5

Príspevok od používateľa kendo75 »

1.5 - vyzerá naozaj parádne od starších verzií, bohužiaľ som prišiel na jednu chybičku. V sekcii "Katalóg-Produkty" pri vytvorení nového produktu, sa tomuto nedajú v novej 1.5.0.5 pridať "Voľby" (Options). Pre môj obchod je to dosť závažný problém. Hľadám už 4 dni a ešte som nenašiel žiadne relevantné vysvetlenie, či je to chyba alebo sa to nastavuje (pridava) v tejto verzii nejako inak. Ak by ste vedeli niekto poradiť budem naozaj vďačný.

//edit Matvej: otázku ohľadom jedného problému stačí napísať 1-krát
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Nadajú sa pridať "Voľby (Option)" pre produkt v 1.5.0.5

Príspevok od používateľa Matvej »

voľby/možnosti sa v 1.5 verzii pridávajú iným spôsobom. Teda najskôr si ich predefinuješ a oni sa ti zobrazia ako možnosti pri produktoch. Myslím, že v 1.5 sú voľby jednou z najväčších výhod, i keď spočiatku to môže pôsobiť krkolomne
Administrácia > katalóg > možnosti
Administrácia > katalóg > možnosti
Administrácia > katalóg > produkty > voľba
Administrácia > katalóg > produkty > voľba
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
kendo75
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28. Jún 2011 9:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Nadajú sa pridať "Voľby (Option)" pre produkt v 1.5.0.5

Príspevok od používateľa kendo75 »

Ďakujem za rýchlu odpoveď. Prvá obrazovka je presne taká ako ju máš aj ty. Problém je v tom, že v tej druhej vo voľbách mi vôbec nič neukazuje? Najprv som si myslel, že či to nieje náhodou prehliadačom (mám Mac - Safari) ale skúsil som to aj na Opere, Firefixe a IE. Dokonca som to pozeral aj na demo uakážkach na SK stránke a aj anglickej a ani tam to neukazuje. Už si pripadám ako nejaký "iný - nechápavý". Treba to ešte niekde povoliť v nastaveniach stránky???
Prílohy
volby.tiff
volby.tiff (145.94 KiB) 1521 zobrazení
kendo75
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 28. Jún 2011 9:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Nadajú sa pridať "Voľby (Option)" pre produkt v 1.5.0.5

Príspevok od používateľa kendo75 »

V zápätí som hneď na to prišiel. Matvej ďakujem za pomoc a vysvetlenie. Toto je len poďakovanie, na ktoré som v návale práce zabudol. Ešte raz ďakujem za radu.
Napísať odpoveď