Problem s poradim obrazkov

Ostatné technické problémy.
harlik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 29. Mar 2011 16:14

Problem s poradim obrazkov

Príspevok od používateľa harlik »

Ahojte, mam problem s obrazkami. Ked do produktu pridavam dalsie obrazky, tak ich pridavam naschval v nejakom poradi ako chcem, aby sa potom zakaznikovi zobrazovali v urcitom poradi. Niektore produkty tieto obrazky maju uplne poprehadzovane a ich postupnost je uplne nelogicka. Bud sa obrazky ukazuju od posledneho, alebo uplne chaoticky. Neviete poradit v com je problem? Vsade som obrazky pridaval v rovnakom poradi a rovnakym sposobom. Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s poradim obrazkov

Príspevok od používateľa Matvej »

pri dodatočných obrázkoch sa nedá nastaviť poradie,

skús prepísať názvy obrázkov na nazovobrazku01.jpg, nazovobrazku02.jpg, nazovobrazku03.jpg ...

prípadne ukáž stránku kde to máš aby sme videli situáciu, možno ti navrhneme lepšie riešenie
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
harlik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 29. Mar 2011 16:14

Re: Problem s poradim obrazkov

Príspevok od používateľa harlik »

Je to divne, lebo mam rozne produkty (presnejsie pocitace) ale ich skrinky su rovnake, takze v jednom pc obrazky tie iste su spravne a v druhom produkte tie iste obrazky, tak isto nahrate s tymi istymi nazvami su prehodene od posledneho po prvy alebo uplne rozhadzane. Skusil som aj premenovat a nic nepomaha, tak neviem budem skusat este co sa da,ale toto sa mi nepaci. Vo vacsine pripadoch je to tak, ze ked dalsie obrazky nahravam tak ich v administratorovi vidim pekne, nahram ich tam 7 v nejakom poradi, dam ulozit vyskocim z tadial, potom sa tam vratim spät a uz su rozhodene.Skusim ich zmenit a daju sa zas ako boli. Pomohlo mi raz, ked som zmenil radenie toho produktu a potom sa obrazky ukazali spravne. Radenie mam 1 pri vsetkych produktoch, takze ak dam nulu tak sa udeje zmena,ale to zial nie je pre mna riesenie...

Edit: Podarilo sa mi to spraviť takým malým trikom, ktorý aspoň u mna fungoval. V pripade, ze obrazky nejdu postupne ako sme ich ukladali, tak treba zmenit radenie daneho produktu, ktoremu obrazok menime na nulu a ulozit, hned potom zase zmenit radenie na 2 a ulozit a do tretice to vratit spät na cislo 1 ako bolo povodne a ulozit. Potom ked si obrazky clovek pozrie, tak uz su ako maju byt. Zrejme sa jedna o nejaky bug. Dalej to riesit uz nejdem,toto jedine pomohlo. Inak nepomaha ani premenovanie obrazkov, ani vymazanie a opätovne nahratie. Nerobi to vzdy a pouzivam najnovsi open cart 1.4.9.4.
Naposledy upravil/-a harlik v 05. Apr 2011 17:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Problem s poradim obrazkov

Príspevok od používateľa Matvej »

Skús použiť toto rozšírenie: Product Attribute Pictures Lite
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
harlik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 29. Mar 2011 16:14

Re: Problem s poradim obrazkov

Príspevok od používateľa harlik »

Dakujem za snahu a radu, vyskusam.
Napísať odpoveď