Kopírovanie šablón

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
soro88
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21. Feb 2011 8:47

Kopírovanie šablón

Príspevok od používateľa soro88 »

Zdravim. Je to blbe vam to takto napisat ... ale vedeli by ste niekto len tak z dlhej chvylky okopirovat vzhlad napriklad : http://www.webareal.sk/daros .... toto som skusal ako 15dnovi free eshop ... a ten skin je pekny tak nieco take .. nejake makety ????

keby sa vam to nezobrazilo tak v prilohe je printscreen
Prílohy
PrintScreen
PrintScreen
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Kopírovanie šablón

Príspevok od používateľa nnestor »

nieje problem nieco také urobit, problém je v tom, ze to nikto neurobí zadarmo, toto su jednoducho veci, ktoré sú platené.
Ale ze som dobra dusa tak tu mas nejake sablony specialne pre opencart zadarmo: http://www.opencart.com/index.php?route ... order=DESC
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Kopírovanie šablón

Príspevok od používateľa Matvej »

vedeli by ste niekto len tak z dlhej chvylky okopirovat vzhlad
toto nemožno považovať ani za zlý žart. Okopírovať? Z dlhej chvíľky? (viz. Autorský zákon)


V prípade, že máš záujem o vytvorenie témy pre OC smeruj svoju požiadavku do sekcie Inzercia - Ponuka práce - Dopyt kde napíšeš svoje požiadavky, čas do kedy to potrebuješ a orientačnú sumu, ktorú ponúkaš pre zhotoviteľa.
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
soro88
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21. Feb 2011 8:47

Re: Kopírovanie šablón

Príspevok od používateľa soro88 »

Matvej napísal:toto nemožno považovať ani za zlý žart. Okopírovať? Z dlhej chvíľky? (viz. Autorský zákon)


V prípade, že máš záujem o vytvorenie témy pre OC smeruj svoju požiadavku do sekcie Inzercia - Ponuka práce - Dopyt kde napíšeš svoje požiadavky, čas do kedy to potrebuješ a orientačnú sumu, ktorú ponúkaš pre zhotoviteľa.
no jo ... to mi je vsetko jasne. Viem o com je autorsky zakon. Sorry ak som ti zdvihol krvny tlak :D
No a sekciu som vedel vybrat len tuto. Lebo cely virtualny svet je v "podstate" free !!! A peniasky zatial mam kde utracat. Ale kazdopadne dakujem za rady aj za trpezlivost s mojou osobou.
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: Kopírovanie šablón

Príspevok od používateľa Matvej »

Krvný tlak mi dvíhaš opäť s vyjadrením "celý virtuálny svet je v "podstate" free !!!"

- môžem Ťa ubezpečiť, že vo virtuálnom svete platia pravidlá, zákony, normy
- ak chceš byť vlastníkom čo i len domény, musíš si ju zakúpiť. Byť "užívateľom" a "vlastníkom" je rozdiel
- netreba si mýliť slovo "free" s "opensource"
- OpenCart je pod licenciou "GNU General Public License", vlastníkom OC je "Daniel Kerr". Keď OpenCart-u členovia OC komunity vychytajú muchy, je pravdepodobné, že bude spoplatnený

- výroba tvojej šablóny by mohla trvať od 5h pracovného času (nezabudni, že pre takýto limit, je treba mať nejakú tú prax v práci s grafickým editorom, HTML, PHP a CSS)
- skús "iba" (bez náročnejšieho rozmýšľania) prepísať text 30 normostrán ("z dlhej chvíľky"). Budem sa tešiť na tvoju odpoveď, či si stále takúto triviálnu robotu ceníš ako "free"

... a ospravedlnenie prijímam ;)
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
Napísať odpoveď