Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Ostatné technické problémy.
FakeGameCZ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 03. Máj 2014 13:08
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa FakeGameCZ »

Nainštaloval som si Opencart verziu 2.0.2 a poobzeral som sa po nejakých dostupných moduloch. Zistil som, že väčšina z nich nefunguje s verziou 2.0.2 ale sú väčšinou pre verzie ako 1.5.6. Napríklad som nenašiel modul Slovenská pošta pre verziu 2.0.2.

Myslíte, že má zmysel teraz budovať eshop na OC verzií 2.0.2 alebo radšej nainštalovať staršiu verziu ako napr. 1.5.6, na ktorú je oveľa viac dostupných modulov?
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa Trawi »

Alternatíva k Slovenskej pošte je výborné fungujúci modul CzechPost, ktorý sa dá jednoducho prepísať pre potrebny slovenského zákazníka. Vyskúšať si to môžete na mojom webe v popise.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa freddy87 »

Ja som určite za nový OC 2+, aj keď osobne s ním veľa skúseností nemám. Určite by som teraz nezačal stavať na starom systéme, aj napriek tomu, že je dosť dobre pofixovaný a odladený s množstvom dostupných modulov.

Myslím si, že moduly na slovenskú, či českú poštu sú zbytočne komplikované, osobne som zástanca jednoduchého poštovného, ktoré ocení aj zákazník a je navyše veľmi dobre nastaviteľné aj v rámci OC.
FakeGameCZ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 03. Máj 2014 13:08
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa FakeGameCZ »

Modul CzechPost je mozna varianta ale nepodarilo sa mi ho najst pre verziu 2.0.2.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa Axel Wers »

My máme dosť premodený eshop a nie všetky moduly, ktoré potrebujeme sú dostupné aj pre verziu 2. Okrem toho, neviem, či už poriešili upgrade z verzie 1.5.x na 2, to je tiež jeden z dôvodov, že my upgrade na verziu 2 v dohľadnej dobe určite nebudeme robiť.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: Opencart 2.0.2 - moduly a témy

Príspevok od používateľa Trawi »

skúste kontaktovať Hawkey-a z českej podpory. On ten modul programoval a mne ho aplikoval na eshop. Modul je veľmi jendoduchý, prehľadný a s množstvom funkcií, ktoré mi napríklad v modul Slovenskej pošty chýbali.
Napísať odpoveď