Nakupna cena v admin

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
matosl
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10. Máj 2012 17:10

Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa matosl »

Ahojte. Existuje nejaky modul, ktory by umoznoval zadavat pri listovani produktu okrem predajnej ceny aj nakupnu? Bolo by to fajn vidiet pri tovare nakupnu cenu, aby som vedel kolko mozem zlavit, aby som nebol stratovy, vypocet marze atd...
dakujem za info
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa freddy87 »

Ak existuje, tak ho hľadajte v extensions store opencartu. Keď nenájdete tak Vám to môžem urobiť na mieru, s tým nebude veľa roboty.
matosl
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10. Máj 2012 17:10

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa matosl »

Prave to, ze nic podobne som nenasiel :-(
;)
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa freddy87 »

Tak mi napíšte SS s tým akú máte predstavu, napíšem Vám potom cenu. Ako som písal, veľa roboty by s tým byť nemalo, takže aj tá cena bude viac - menej symbolická.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa SelfMan »

Len upozornujem, ze treba dat pozor na pripadnu kompatibilitu s inymi modulni. Ako priklad mozem uviest Excel Import export modul.
Moznosti su v podstae 2. Modifikacia produktovej tabulky a doplnenie datoveho pola (logicka volba), alebo samostatna tabulka s previazanim na tabulku produktov. (viac kompatibilne riesenie, avsak vyzaduje viac menezovacieho kodu.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa freddy87 »

S exportom-importom je úplne jednoduché skompatibilniť nové pole. Mám s tým skúsenosti - napríklad v tom populárnom free exporte-importe stačí pridať niekoľko zápisov a custom polia sú kompatibilné.

Myslím si, že vytvorenie vlastnej tabuľlky pre jedno takéto produktové pole je zbytočné - pre mňa by to bolo ešte viacej neprehľadné.
becreative
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 25. Sep 2014 16:19
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: Nakupna cena v admin

Príspevok od používateľa becreative »

ako to dopadlo ? mne by sa to tiež zišlo :) aj s tym pre export.
Napísať odpoveď