Doprava zdarma

Pravidlá fóra
Pri nájdení chyby v preklade uveďte presnú cestu, kde sa chyba nachádza alebo priložte snímok obrazovky.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Doprava zdarma

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Toto by som asi preložil inak.

U nás pod pojmom "Doprava zdarma" si predstavujeme, že zákazník, ktorý dosiahol určitú sumu v objednávke, tak neplatí poštovné. No a tu je zádrhel. Ľudia si často mýlia Poštovné zdarma a Doprava zdarma. Pod pojmom Doprava zdarma si predstavujú, že im tovar dovezieme na vlastnom aute až pred barák. Poštovné zdarma by chápali hneď, že nebudú platiť poplatky za poštu.

Máte podobné skúsenosti s týmto?
Používam OC verziu 1.5.6.4
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: Doprava zdarma

Príspevok od používateľa Pumbaa »

No myslím že toto sú dosť individuálne veci, každý to chápe inak. Jasné že niektorým zákazníkom treba objasňovať každý detail dopodrobna aj 300 razy, ale základný preklad je spravený a chlapi odviedli dobrú prácu - zvyšok si každý preloží podľa svojich potrieb, nepovažujem to za chybu.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Doprava zdarma

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Jasné, nehovorím, že je to chyba, len som naznačil, že ten preklad by sa mohol viac prispôsobiť chápaniu tunajších ľudí. Keď sa niečo prekladá od slova do slova, tak to neznamená, že to musí byť správne na tunajšie pomery. Ale nevadí, ja som si to už prepísal ako potrebujem.
Používam OC verziu 1.5.6.4
MichaelAcivy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17. Jún 2018 21:10
Verzia OpenCartu: 1111

Doprava zdarma

Príspevok od používateľa MichaelAcivy »

jak je mozne, ze je doprava z Ciny a Hong Kongu zdarma? Kdo tu dopravu plati tam i v Cesku? Dekuji.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Doprava zdarma

Príspevok od používateľa SelfMan »

Cena dopravy je uz zahrnuta v predajnej cene vyrobku. Treba si uvedomot, ze priamo v cine stoji ten ktory vyrobok zlomok predajnej ceny v europe.
ronaldthype
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 11. Apr 2019 1:26

Doprava zdarma

Príspevok od používateľa ronaldthype »

nebo je to proste tim, ze tam maji levne postovne, plati ho pausalem a je zahrnute v cene zbozi
Napísať odpoveď