zmena velkosti obrazkov

Ostatné technické problémy.
euforik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01. Mar 2014 9:01
Verzia OpenCartu: 1.5.6

zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa euforik »

Mam defaultnu temu a obrazky su velmi male 80x80 px neviete ako viem tuto velkost upravit? v nastaveni som nasiel rozne nastavenia pre obrazky ale davam tam hociaku velkost stale su obrazky povodne 80x80 :(

dakujem za pomoc
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Treba zmeniť aj veľkosť jednotlivých div v box alebo box-product inak sa obrázky prispôsobia
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
euforik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01. Mar 2014 9:01
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa euforik »

myslis v:

catalog/view/theme/yourtheme/stylesheet/stylesheet.css ?

mozes byt prosim troska konkretnejsie ktore hodnoty zmenit? lebo nikde som tam nenasiel cisla 80x80 ktore by som mohol zmenit
euforik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01. Mar 2014 9:01
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa euforik »

aha no uz som to pochopil chcel som zmenit nahlady tych miniatur na uvodnej stranke ako su Najnovšie produkty a tato velkost sa upravuje cez Rosireniea - moduly takze to som uz nastavil

Ale vznikol novy problem a to ze obrazky sice zvacsim ale nemeni sa pocet poloziek zasebou a teda aj ak presvihnem velkost obrazka tak sa nezvacsuje ramik. Potreboval by som nastavit napriklad aby nebolo v rade v Kategóriach defaultne 5 polozie ale napriklad 4 alebo 3 a vacsie obrazky
viete niekto poradit?
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa freddy87 »

To musíš všetko prepočítať na pixely, reps. ideálne na % kvôli responzívnemu dizajnu a upraviť v stylesheet príslušné boxy. Pokiaľ používaš responzívnu tému, tak ku tomu treba prispôsobiť aj media queries.
euforik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01. Mar 2014 9:01
Verzia OpenCartu: 1.5.6

Re: zmena velkosti obrazkov

Príspevok od používateľa euforik »

nemam responzivnu temu mam default temu tam neviete poradit ako ako dam 4 alebo 3 obrazky vedla seba a nie 6?
Napísať odpoveď