šablóny

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

šablóny

Príspevok od používateľa nnestor »

Prosíme vás ak ma niekto urobené funkčné šablóny, podelte sa o ne. Ďakujeme
Používateľov profilový obrázok
Dominik
Administrátor
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 06. Jún 2010 11:50
Kontaktovať používateľa:

Re: šablóny

Príspevok od používateľa Dominik »

Už dlhšie chcem spraviť vlastnú šablónu, ale žiaľ mám dosť málo voľného času, tak to furt odkladám. Hneď keď budem mať viac voľného času, tak určíte sa do toho pustím.
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: šablóny

Príspevok od používateľa Matvej »

nnestor napísal:Prosíme vás ak ma niekto urobené funkčné šablóny, podelte sa o ne. Ďakujeme
Nejakú Ti pripravím, lebo zatiaľ máš len moju veľkú vďaku za Slovenský preklad.

Naozaj klobúk dolu pred Tvojou prácou ;)
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: šablóny

Príspevok od používateľa nnestor »

okis, diky. lenze ja moc temu ani nepotrebujem,to len pre ostatných uzivatelov, bolo by fain aj keby sme mali svoje sk témy. mna skor hneva, ze nemozem vytvorit plnohodnotny platobný modul :x
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: šablóny

Príspevok od používateľa Matvej »

[color=#00BF00]nnestor[/color] napísal:bolo by fain aj keby sme mali svoje sk témy
nerozumiem :D

aby SVK OC podpora mala vlastné témy, či ako?
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: šablóny

Príspevok od používateľa nnestor »

dajme tomu! mal som namysli, ze aby sme ukazali ze mame záujem dalej rozvíjat sk opencart. + som myslel ze potrebujeme aj vytvorit nejake platobné brány
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Re: šablóny

Príspevok od používateľa 5ulo »

ak je tu nejaky schopny grafik a vie kreslit, tak ja nemam problem to nasekat a urobit sablonku. Sice to trosku trva, ale ten pocit z vysledku by stal za to. A grafika moze byt aj trosku atypicka, nech nemusi navstevnik hned pri nacitani stranky vediet, ze je to opencart ;) Lebo ako tak pozeram, drtiva vacsina shopov na opencarte vyzera rovnako, len su trosku inak vymalovane :(
jumper
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28. Mar 2011 16:52

Re: šablóny

Príspevok od používateľa jumper »

5ulo napísal:ak je tu nejaky schopny grafik a vie kreslit, tak ja nemam problem to nasekat a urobit sablonku. Sice to trosku trva, ale ten pocit z vysledku by stal za to. A grafika moze byt aj trosku atypicka, nech nemusi navstevnik hned pri nacitani stranky vediet, ze je to opencart ;) Lebo ako tak pozeram, drtiva vacsina shopov na opencarte vyzera rovnako, len su trosku inak vymalovane :(
ja by som vedel spravit design ale potom to neviem nasekat pre opencart ak tak mozem nieco spravit poslem ty to nasekas...a ak to ovladas a bol by cas tak by si mi nejak nevysvetlil ako co narezat pre opencart????
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: šablóny

Príspevok od používateľa nnestor »

MYSLIM SI ZE KED VIES SPRAVIT DESIGN TAK DO OPENCARTU TO NIEJE PROBOLEM ZAKOMPONOVAT. CI ovladas len graficke prvky?
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Re: šablóny

Príspevok od používateľa 5ulo »

nnestor, pravdu vravis.. ale problem nastava v pripade, ak chces napr. do listu produktov pridat skrateny popis produktu alebo vytiahnut nejaku inu info z detailu produktu... ale ja, amater v php ked som na taketo featury prisiel, tak by to mal zvladnu lavou zadnou.
Napísať odpoveď