Vúb banka

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Vúb banka

Príspevok od používateľa nnestor »

Obrázok

Takze uz po dlhsej práci som urobil modul do 60% fázy. nedarí sa mi urobit callback zo strany banky. Kto má záujem pomoct?
Slazer
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02. Jan 2011 12:15

Re: Vúb banka

Príspevok od používateľa Slazer »

Nazdar nnestor. Nedávno som tu niekde čítal Tvoj príspevok, ale už ho neviem nájsť. Písal si, že vytváraš platovný modul založený na VUB a pripojil si k tomu origoš dokumentáciu z VUB + Tvoju prácu s tým, že tam bol nejaký bug s hashom. Kde by som našiel ten post? :oops:
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vúb banka

Príspevok od používateľa nnestor »

hash je uz v pohode, funguje, len neviem akosy spravit callback z banky. mas zaujem pomoct?
Prílohy
vub.rar
(70.11 KiB) 258 stiahnutí
Slazer
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 02. Jan 2011 12:15

Re: Vúb banka

Príspevok od používateľa Slazer »

Motivacia by bola, ale neviem ci to zvladnem. Viem len zaklady PHP a MVC. Ak by som aj do toho siel tak jedine zaciatkom februara (po skuskach) a to uz budes mat asi hotove. Podla tej specifikacie co som stiahol to ale nevyzera tazko... Je tam aj PHP skript tak ho hadam staci len nejako sikovne okopcit a je to.

Ak som to spravne pochopil tak je jedno ze u ktorej banky platis? Staci mat jednen platbny modul (VUB) a mozes pouzivat bez poplatkov vsetky platobne karty vsetkych bank na Slovensku? Nie je PayPal nieco podobne?

P.S.:Kde je ten Tvoj povodny prispevok kde si prvykrat pastol ten subor? Boli tam nejake zaujimave fakty a tusim si ho zmazal a ja neviem preco.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vúb banka

Príspevok od používateľa nnestor »

no ved ja som natom nejak podobne. viem len zaklady php. ten modul bude fungovat len do vub banky. ked urobime jeden, tak uz absolutne nebude tazke urobit aj napr. pre tatrabanku a pod. a ved jasne to ma cas. ja sa asi dalej s tym modulom nepohnem ,ale tie platobne moduly co su uz k dispozicii mozno staci len nejako prerobit, resp poupravit a spravit jednoduchy callback z banky (chybove hlasenia o transakcii...) tak saom rad ze aspon jeden sa chytil pre rozvoj :D
a ten predchadzajuci prispevok co tu bol, bol uplne k nicomu. tam nebol vytvorený a ni ten podpis, tak preto som to dal prec
Spamo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27. Mar 2011 21:13

Re: Vúb banka

Príspevok od používateľa Spamo »

Ahoj chlapi, nieco nove ohladne VUB Platby?

Vdaka za kazde info.
Napísať odpoveď