Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Riešenie problémov s inštaláciou alebo aktualizáciou.
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Zdravím všetkých. V čom môže byť prosím vás problém keď sa mi OpenCart sám od seba odhlasuje keď chcem pridať obrázok, vždy keď sa otvorí v malom okne ten "správca obrázkov"? 7 z 10 pridávani obrázku ma vždy odhlási a potom aj celý OpenCart. Je chyba v obchode alebo server je vadný?
Mám poslednú verziu obchodu aj SK preklad. Mám to zatiaľ bezplatne u tohto poskytovateľa a po dokončení obchod plánujem presunúť inde http://www.000webhost.com/

Prikladám snímku čo to spraví keď chcem pridať obrázok
Prílohy
opencart.jpg
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa SelfMan »

Problem mas niekde v generovani jQuery. Pozri si do chyboveho protokolu - System > Chybove protokoly.
Okrem toho pouzil by som skor 1.5.5.1-CE, kora ma kopec much vychytanych.
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Pozeral som tie záznamy chýb a nieje tam vôbec nič. V nastaveniach je povolené zaznamenávať chyby. Spravil som si ďalší obchod na ďalšej subdoméne a robí to isté. Môže to byť teoreticky aj "vadný" server? Neviem čo to stým môže mať súvis, ale pri normálnom FTP spojení na ten server často uzatvára spojenie, stačí že minútu tam nič nekopirujem/sťahujem.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa SelfMan »

Odskusaj najprv 1.5.5.1 CE verziu bez modulov.
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Nahodil som teda na ten istý server tú 1.5.5.1 CE verziu čo odporúčaš a zatiaľ ide bez problémov, budem sa stým baviť a dám vedieť ako sa chová. Moduly som nechal tie čo tam už defaultne zapnuté boli.
Ešte sa spýtam, slovenský preklad mám hľadať teraz na verziu 1.5.5.1 CE alebo stačí 1.5.5.1?

----------

Už to začalo robiť znova to isté. Presne tak isto to odhlasuje aj pri tejto verzií
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Už som to dal na iný server a ide to úplne bez problémov. Neviem v čom mohol byť problém na tom predchádzajúcom. Pri inštalácií na ten pôvodný nejaká vec vadila a neviem či to môže mať súvis. Neviem čo si pod "Magic Quotes" mám predstaviť. Viac na snímke.
Prílohy
opencart.jpg
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa SelfMan »

Magic quotes musi byt vypnute. Principialne, vsetky polozky musia byt zelene. jedna sa o konfiguraciu php. vysvetlenie, co to je si skus pohladat na nete. je to na viac riadkov a na tablete sa mi to moc rozpisovat nechce. ;-)
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Re: Samo odhlasuje pri pridávani obrázkov

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Jasné, aj tak vďaka za rady ;)
Napísať odpoveď