chyba po pridanie noveho modulu

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
kesaj
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16. Nov 2013 11:38

chyba po pridanie noveho modulu

Príspevok od používateľa kesaj »

zdravím vás ...

začínam teraz pracovať s opencartom - to znamená, pridávať nejaké moduly, meniť vzhľad atď.

po pridaní modulu a pri pokuse jeho aktiváciu v moduloch mi vyhodí hlášku :

Notice: Error: Could not load language module/XDCategoryGroups! in /data/clients/nic/trerose.sk/www/system/library/language.php on line 26


už aj predtým, keď som naťahoval template mi vyhadzovalo podobnú chybu s language.php - je problém tým, že mám nainštalovanú Slovenčinu do opencart?

Pravdepodobne sa s tým budem stretávať častejšie, viete poradiť, všeobecne, čo treba upravovať v languge.php alebo na inom mieste, aby takéto moduly fungovali?

Ďakujem
kesaj
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 16. Nov 2013 11:38

Re: chyba po pridanie noveho modulu

Príspevok od používateľa kesaj »

pridávam obdobný problém -

Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /data/clients/nic/trerose.sk/www/admin/controller/module/categorywall.php on line 9

niečo som zistil - a to, že všetky moduly majú zadaný jazyk english - preto keď mám slovenčinu, musím zložky kopírovať nie do english ale do slovak ...

ale pri fatal error hore mi ani to nepomohlo, tam neviem v čom je problém ...
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: chyba po pridanie noveho modulu

Príspevok od používateľa nnestor »

kesaj napísal:pridávam obdobný problém -

Fatal error: Cannot access private property Document::$title in /data/clients/nic/trerose.sk/www/admin/controller/module/categorywall.php on line 9

niečo som zistil - a to, že všetky moduly majú zadaný jazyk english - preto keď mám slovenčinu, musím zložky kopírovať nie do english ale do slovak ...

ale pri fatal error hore mi ani to nepomohlo, tam neviem v čom je problém ...
problem je v tom, ze pouzivate modul nekompatibilny s vasou verziou OC

hladjte v:
admin/controller/module/categorywall.php

riadok:
$this->document->title = $this->language->get('heading_title');

a zmente ho za
$this->document->setTitle($this->language->get('heading_title'));

kazdopadne si najdite modul rovnyky pre vasu verziu, nepojdu vam rozne ine veci
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: chyba po pridanie noveho modulu

Príspevok od používateľa nnestor »

kesaj napísal:zdravím vás ...

začínam teraz pracovať s opencartom - to znamená, pridávať nejaké moduly, meniť vzhľad atď.

po pridaní modulu a pri pokuse jeho aktiváciu v moduloch mi vyhodí hlášku :

Notice: Error: Could not load language module/XDCategoryGroups! in /data/clients/nic/trerose.sk/www/system/library/language.php on line 26


už aj predtým, keď som naťahoval template mi vyhadzovalo podobnú chybu s language.php - je problém tým, že mám nainštalovanú Slovenčinu do opencart?

Pravdepodobne sa s tým budem stretávať častejšie, viete poradiť, všeobecne, čo treba upravovať v languge.php alebo na inom mieste, aby takéto moduly fungovali?

Ďakujem
konkretny jazyk v module treba hodit aj do zlozky slovak aj english
Napísať odpoveď