www.taraezoterika.sk

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

www.taraezoterika.sk

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Nedávno sme dokončili náš nový eshop na www.taraezoterika.sk, beží to na OpenCart 1.5.6., šablóna kúpená na ThemeForest s kozmetickými úpravami. Pri výbere šablóny rozhodovala jednoduchosť a to, že ide o responzívny dizajn.

Zameranie eshopu je na predaj polodrahokamov rôzneho druhu, náramkov, príveskov, ezoterickej hudby, literatúry, kariet, kadidiel, vonných tyčiniek a olejov, amuletov, kyvadiel, himalájskej soli a pod.

V súčasnosti pridávame ďalší tovar, keďže sklad eshopu ide od nuly a dolaďujeme detaily.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.taraezoterika.sk

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Páči sa mi to ale si si istý tou responzívnosťou ? Ja keď zmenším okno prehliadača tak sa mi zdá že sa to nechová tak ako by sa malo, niektoré produkty ostanú skryté.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: www.taraezoterika.sk

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Asi viem čo myslíš, skús si refresh stránky, potom to už bude OK.

Ja responzívny dizajn chápem tak, že systém či browser si najprv "zistí", aké je rozlíšenie a potom vygeneruje stránku. Ty si to spravil naopak, vygeneroval si si stránku a potom zmenil rozlíšenie. Som to skúšal ako ty, problém bol akurát s tými blokmi obrázkov, ostatné prispôsobilo tak ako malo. Ale dík za tip, skúsim to nadhodiť developerom skinu.
Používam OC verziu 1.5.6.4
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.taraezoterika.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Ten responsive funguje až na pár vecí, napríklad tá hláška v hlavičke "navštívte aj naše fórum..." tá robí v responsive neplechu, ale predpokladám, že ste si to tam dorobili vy a nedali tomu parametre ako sa to má zobrazovať v prípade použitia responzívneho dizajnu.

Inak mozilla má vo vývojárskom prostredí výbornú funkciu responsive design, kde si ho viete otestovať pri rôznych rozlíšeniach.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: www.taraezoterika.sk

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Ano ten odkaz som tam capol natvrdo bez ohľadu na dizajn, ide len o to, aby sme eshop mali prepojený s fórom, ale dík za podnet, niečo vyšpekulujem, aby sa to zobrazovalo korektne aj na malom rozlíšení.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Napísať odpoveď