www.alsatech.sk

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa Pumbaa »

pichna napísal:velmi pekne, teraz zistujem, ze na tie mailove templaty som uplne kaslal, musim to pomenit :)
inak tu som nasiel nejaky vqmod na adminovske maily, aby ich hodilo do html, vyskusaj
http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=4137
Díky za tip, už som to mal stiahnuté a teraz som to odskúšal, ale to v podstate prerobí len oznámenie pre admina eshopu do html formátu s tým že prídu mailom aj detaily o produktoch atď., čo v základe neni (pošle sa len textový mail) a to vlastne nepotrebujem, ide v prvom rade o zákazníkov a nie o mňa :D

Určite sa to nejako dá, ja na to časom prídem. Potom sa o to rád podelím.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Tak som troška redizajnoval + vykonal nejaké zmeny cielené na zvýšenie konverzného pomeru, ale ešte som tak na pol ceste len... hlavička sa prerobí, pribudne "mega menu" a pár drobností.

http://www.alsatech.sk
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Tak menu je hotové, celkovo stránka dostala nový nádych a už sa celkom dá na to pozerať, pozrieť môžete napr. kategóriu satelitné karty

Samozrejme ja som nikdy neni na 100% spokojný takže ešte vidím veci, ktoré by sa dali zmeniť ale tie hlavné zmeny zamerané predovšetkým na ľahšiu navigáciu, orientáciu na stránke a použiteľnosť sa myslím podarili.

Konštruktívna kritika vítaná :lol:
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa Trawi »

horné menu máš perfektné, ja to idem v blízkej dobe tiež meniť... je to jedna z posledných vecí z pôvodnej šablóny
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Paráda.

Upozorním na jednu chybu, kde zrejme nemá byť to slovo spodne, viď obrázok nižšie. A tiež by som osobne upustil od opacity 0.9, viac by mi ako zákazníkovi vyhovovalo, keby mi poza ten div s dropdown menu nebehal slider.
Prílohy
alsatech.jpg
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.alsatech.sk

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Jáj jasné, to slovíčko som tam zabudol keď som nastavoval tie divy v tom menučku, díky. Nad tou priehladnosťou som rozmýšlal už, asi to fakt vypnem.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Napísať odpoveď