SEO

Ostatné technické problémy.
M!ReC
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 07. Jan 2011 22:05

SEO

Príspevok od používateľa M!ReC »

ahoj mam tu jeden problem... spravil som import produktov a teraz mi hadzenejake cudne seo klucove slovo napr.:
http://www.eroticcity.org/Afrodiziak%C3 ... frodiziaka
da sa to nejak hromadne upravit alebo to budem musiet kazdemu produktu napisat nanovo SEO klucove slova??? prosim poradte
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: SEO

Príspevok od používateľa Matvej »

SEO kľúčové slová sa píšu štandardne bez diakritiky

Skús použiť Auto Seo 0.4 , ktoré Ti nahradí všetky kľúčové slová (generuje ich z názvu tovaru, + je tam možnosť zahrnúť do SEO kľúčového slova aj názov "modelu")
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
M!ReC
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 07. Jan 2011 22:05

Re: SEO

Príspevok od používateľa M!ReC »

no uz to mam a stale mi ukazuje v administracii v moduloch ze to je vypnute :-( dam generate aj pre kategorie aj pre produkty a nic sa nedeje
porad prosiim


edit: uz to ide :-) dakujem pekne :-) ja som si to skusal na starow webe a neslo to ale som to skusil dat uz tam tak to uz ide :-)
Používateľov profilový obrázok
Matvej
Moderátor
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 01. Dec 2010 13:53
Kontaktovať používateľa:

Re: SEO

Príspevok od používateľa Matvej »

Modul má za úlohu jednorázovo vygenerovať "SEO kľúčové slová", ktoré si vezme z názvu tovaru, medzery v názve tovaru nahradí pomlčkami a odstráni interpunkciu. Pokiaľ sa zaškrtne pri generovaní "SEO kľúčových slov" aj pole s názvom "model" pripojí aj znaky, ktoré sú vyplnené v kolonke "model"

Modul sa nedá dlhodobo zapnúť, resp. modul je zapnutý len pre moment generovania kľúčových slov.
Obrázok Ďakujem
Návod: Práca s CSV Import/Export
Návod: HTML E-mail Newsletter
Online OC technická podpora na SKYPE: matv3j
Napísať odpoveď