Zlé umiesnenie modulov v šablóne

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
El_Silver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03. Feb 2012 21:02

Zlé umiesnenie modulov v šablóne

Príspevok od používateľa El_Silver »

Dobrý večer.
Mám problém pracujem na e-shope s it technikou a rád by som využil moduly ako manufacturer ( ten kolotoč značiek na spodku strany), banner a top produkty.
Bohužial problém je tam že všetky sa mi zobrazujú len pri zaradení do homepage a to je rovno pod horným menu.
Tým pádom sa prekrívajú napríklad spomínaný manufacturer by som chcel mať ako bol defaulne nad footerom no neviem ho tam nijakovsky dostať skúšal som všetky zaradenia čo boli v zozname vrátane defaul no bohužial nič :roll: .

Neviete mi poradiť či je problém v téme jej nadstavení alebo niečom podobnom.
Už som ozaj zúfalí ďakujem za každú radu pre ilustráciu tu je web. http://www.pc-horehronie.sk a sú tam top produkty ktoré ale bohužial tiež svietia pod horným menu kde ich nechcem mať no nikde inde nejdu.
ďakujem pekne
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Zlé umiesnenie modulov v šablóne

Príspevok od používateľa SelfMan »

Musis si nastavit prioritu. Priklad:
Rozsirenia > moduly > kategorie [upravit]
klikni "Pridat modul", v novom zazname zvol sablonu "Manufacturer", navol poziciu "Hore" , nastav stav na "Zapnute" a zadaj radenie (napriklad) 10. Kazdy modul, ktory takto pridas mozes sekvencne zaradit.

(mimochodom odporucam pouzivat radenie v style 10,20,30,40 etc. potom sa da v pripade potreby nieco medzi to strcit)
El_Silver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03. Feb 2012 21:02

Re: Zlé umiesnenie modulov v šablóne

Príspevok od používateľa El_Silver »

Okay problem solved ;) diki

Potreboval by som ešte poradiť ako sa zbaviť rámčeku (border) pri top produktoch momentálne ich mám na webe umiestnené na pravej strane už som prehiadol takmer všetky súbory na FTP no neviem si poradiť....
Horná lišta môže ostať ale ten 1pixel ktorý to ohraničuje mi tam vadí :))

Dík vopred
El_Silver
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 03. Feb 2012 21:02

Re: Zlé umiesnenie modulov v šablóne

Príspevok od používateľa El_Silver »

Takže aj problém s rámčekom vyriešený....
Pomohol firebug.... ak by to niekto do budúcnosti potreboval je to v style.css
Napísať odpoveď