Posielanie produktov - postovne

Diskusia o všetkom.
chatpall
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14. Feb 2012 19:44

Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa chatpall »

Ahojte. Chcem podakovat vsetkym tvorcom slovenskej lokalizacie za perfektnu pracu!

Potrebujem radu. Mozno ste to niekedy riesili.

Ako sa da nastavit v ramci modulu Doprava aby som v ramci sumy vedel definovat pocet kolko produktov mozem poslat?

Napriklad mam 6 produktov o ktorych viem ze sa mi vlezu do jedneho baliku. Ak si niekto objedna 2x tolko produktov tak mu system povie ze musi zaplatit 2x cenu dopravy.

Dakujem za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa nnestor »

http://www.opencart.com/index.php?route ... ion_id=584
myslite nieco taketo? len vam to nepojde ak mate novu verziu systemu, treba to prerobit, ak vam to vyhovuje, tak sa nato mozem niekedy pozriet
chatpall
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14. Feb 2012 19:44

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa chatpall »

Ano myslim nieco take. Len si nemam kde overit funkcnost ci je to naozaj tak ako si to predstavujem. Aj dane informacie na stranke Rozsireni neudavaju konkretne informacie.

Ak by to splnalo tu funkcnost tak by som bol velmi rad ak by ste sa na to pozreli. Lenze to takto asi neoverim. Mam najnovsiu verziu opencart.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa nnestor »

Tu to máte. Funguje na verziu 1.5.1.3
Prílohy
quantity_shipping.rar
(4.98 KiB) 165 stiahnutí
chatpall
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14. Feb 2012 19:44

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa chatpall »

dakujem, vyskusam.
chatpall
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14. Feb 2012 19:44

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa chatpall »

funguje to tak ako to ma....

lenze... ako sa riesi posielanie produktov ktore maju rozne velkosti, 3x pero poslem v jednej obalke, 3x mikinu neposlem v jednej obalke. toto sa asi riesi hmotnostou? alebo ak my viete poradit nejaky iny sposob?
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa SelfMan »

Nuz uz som to pisal par krat, v kazdom pripade spocitaj si celkove naklady a cas zabity vypisovamin papierov pre postu, dopravenim na postu, cakanim na poste.
My sme skonstatovali, ze je pre nas praktickejsi kurier. (Pouzivame DPD home). Argumentom pre klienta je tiez to, ze sa nemusi hnat na postu. Nie kazdy ju ma "za rohom".

vyhody:
- nemusis sa pohnut z kancelarie, kurier pride za tebou v dohodnutom casovom intervale
- zakazky zadas cez webstranku a z vygenerovaneho PDF vylacis na dodane nalepky prepravny stitok, ktory nalepis na tovar.
- vytlacis si preberaci protokol

a uz len pockas na kuriera, ktory to zoberie.
chatpall
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 14. Feb 2012 19:44

Re: Posielanie produktov - postovne

Príspevok od používateľa chatpall »

Vyriesil som to cez vahu.

Selfman diky za odpoved. Moj eshop je zamerany na moje vyrobky. Skorej je to len nejaka taka prezentacia s moznostou si nejaku hlupost objednat. Ak sa raz dostanem do stavu ze kurier bude vyhodnejsi tak urcite to bude primarne riesenie. Ale diky za tvoj cas.
Napísať odpoveď