Ako správne používať Affiliate?

Ostatné technické problémy.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Ako správne používať Affiliate?

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Nikdy som sa s tým nehral, nastavenie nie je ťažké, ale ako to správne používať?

V OC2: Marketing → Affiliates → dám pridať nového používateľa, následne na karte Všeobecné vypíšem všetko potrebné, na karte Platobné informácie nastavím províziu%, vypíšem DIČ, Spôsob platby - Bankový prevod a čo sa týka bankových údajov, tak by malo stačiť vyplnenie povinných údajov ako Názov účtu a Číslo účtu a uložím.

Príde mi email a prihlásim sa na front-ende so svojim partnerským kontom

Kliknem na sekciu Kód sledovania, tam vidím svoj kód napr v tvare a1b2c3d4e5f6 a potom dve políčka
  • Generátor adresy
    Adresa pre sledovanie
Čo presne tu musí byť zadané, aby z bola počítaná provízia ak z nejakého môjho webu príde na eshop návšteva a nakúpi?

A druhá otázka: Kedy sa počíta, že vznikol nárok na províziu? Objednávka musí byť označená ako dokončená?
Používam OC verziu 1.5.6.4
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Ako správne používať Affiliate?

Príspevok od používateľa SelfMan »

Rad by som poradil viac, ale s Affiliate funkciami OpenCart-u som nikdy nerobil.
Skus si ale pozriet toto video, mozno ti pomoze s nastavenim.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Ako správne používať Affiliate?

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Dík, to je video k nejakému modulu, ale zhruba už viem ako to používať. Jediný problém je, že nie je možnosť nejako spravovať vyplácanie provízií. Spýtal som sa na opencart.com snáď sa niekto k tomu vyjadrí. Nejako moc ľudí to nerieši.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Napísať odpoveď