Vypnutie anglictyny v admine

Ostatné technické problémy.
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa 5ulo »

Zdravim ludia... som len vcera zacal s opencartom a som rad, ze je taky, aky je.. jednoduchy.. jedna vec mi ale na nom nesedi.. ked mam frontend aj backend nastaveny na slovencinu, ENG mam vypnute, pri pridavani stranky resp. produktu mi stale papuluje, ze potrebuje aj anglicky preklad. Ako to vypnem? Nerad by som totiz mazal eng subory (predpokladam, ze je tam nejaky fallback, ak vypadne slovensky vyraz). Este mi napada dostat do anglickych policok text zo slovenskych pomocou jquery... ale naco? Urcite to ide pohodlnejsie... ako? ako??? :)
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa nnestor »

system-nastavenia-lokalizacia. nastavis si administracny jazyk a jazyk na Slovenčina. malo by to ist.
system-lokalizacia-jazyky. slovenčinu zapni a vypni angličtinu. Inde problem nevidím :)
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa 5ulo »

Inde problem nevidim ani ja.. zapnute to mam tak, ako pises, ale ani bohovy tu zalozku odtial neviem dostat. Ty tam tu zalozku nemas ked pridavas produkt alebo informacnu stranku?
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa nnestor »

aha takze ty si to myslel takto :D No tie zalozky tam budes mat, aj keby tam mas spanielcinu, tak ju tam mas tiez. z admina aj z katalogu musis odstranit anglicky jazyk, potom ju tam mat uz nebudes. vypnut sa to nedá :D
a este odporucam na slovensku lokalizaciu si nastav radenie 1
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa 5ulo »

Vdaka.. odstranil som z lokalizacie tu anglictinu.. bal som sa to urobit, ak by nahodou chybal nejaky svk vyraz neprelozeny, aby som tam nemal prazdne pole... ale vyyyborne :) dik
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa nnestor »

myslim ze slovencina by mala byt na 99%.ale clovek nikdy nevie. a nemalo by to vobec vadit pretoze ja slovencinu robim priamo z anglickej verzie, cize stale bysa ti to malo zobrazovat, aj neprelozene casti, co si myslim ze chyba mozno to 1%.
5ulo
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 21. Okt 2010 10:46

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa 5ulo »

Tak to juknem na preklad a pripadne ak by nieco, tak by som poslal ;) Som Ti zan vdacny!
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Vypnutie anglictyny v admine

Príspevok od používateľa nnestor »

okis, budem velmi rad. preklepy sa urcite najdu alebo vety, ktore by sa dali zostylizovat inak
Napísať odpoveď