Nefunguje Slovencina v opencart

Ostatné technické problémy.
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Nefunguje Slovencina v opencart

Príspevok od používateľa aliena »

Zdravim vas. po uspesnom nainstalovani opencartu postupujem presne podla navodu ako nahrat slovencinu. Zial po instalacii mam lokalizovane len admin rozhranie. Ked prepisem zlozku slovak na english tak obchod mam zrazu lokalizovany ale s chybami napr medzi slovami mam "text separator" v ponukach mam select text proste veci co tam nemaju byt. Pravdepodobne mi zlyhalo nastavenie ktory jazyk sa ma pouzit alebo ja neviem . Dakujem pekne za radu.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Nefunguje Slovencina v opencart

Príspevok od používateľa nnestor »

Ahoj, ak si postupovala presne podla navodu, tak by malo byt vsetko ok. dalej moze byt chyba aj vtom, ze si si nahrala prelozenu databazu, ona totiz nieje este otestovana, nebol cas :D . skus to vsetko odznova ale s originalnou databazou, myslim ze by mal byt problem vyrieseny :D
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Re: Nefunguje Slovencina v opencart

Príspevok od používateľa aliena »

Heh :) dik za radu problem bol ze som si stranku neprepol na slovenciunu, databaza otestovana = funkcna. Dalsiu vec co neviem je ako zmenit defaultnu fakturu ktora sa generuje kedze by som ju chcel zmenit aby bol zaroven aj dodacim listom a reklamacnym listom - dopisat to tam. Diky.
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Nefunguje Slovencina v opencart

Príspevok od používateľa nnestor »

skus si naist v adminovi invoice. tam si to mozes zmenit ako chces. popripade existuje rozsirenie aby sa ti faktúry generovali v PDF.
Napísať odpoveď