Prosim o pomoc

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
Ivan1984
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05. Apr 2017 21:23
Verzia OpenCartu: 2.0.3.1

Prosim o pomoc

Príspevok od používateľa Ivan1984 »

Dobry den poprosil by som vas o pomoc.Mam OC 2.0.3.1 a chcem si nainstalovat modul Feedify ktory je zdarma kliknem na rozsirenia,spravca rozsireni,nahrat subor,vyberiem xml a dam nahrat.Nabehne mi zelena ciarka az do konca ale ked dam upravy a obnovit tak mi tam ukaze nejake feedify ale neda sa nan kliknut a ani v moduloch mi ho nekaze viete mi niekto poradit co stym?cital som tu nieco o nahrani suborov do root ale neviem kde to najst a ako to tam dat.
Dakujem za pomoc
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Prosim o pomoc

Príspevok od používateľa Martin80 »

Modul nepoznám, ale k tomu nahrávaniu do rootu asi toľko. Pravdepodobne si stiahol zip. Tak to rozzipuj, dostaneš súbory admin, catalog, vqmod. Tie prepopíruješ do root adresára svojho webu, to je to miesto, do ktorého si nainštaloval svoj OC. Okrem iného tam tiež nájdeš podobné súbory ako admin catalog image system a ine. Tak ich tam šupni a ak sa bude pýtať niečo o prepisovaní súborov tak to akceptuj. Následne otvoríš v rozipovanom súbore dokument Readme.txt a budeš postupovať podľa ich návodu ďalej. To kopírovanie tam nemajú podrobne popísané, ale ten bod č.1 je zhruba toto popísané vyššie. xml pravdepodobne druhý krát uploadnuť nemusíš, ak hovoríš, že zelená čiarka dobehla do konca, skús tento krok vynechať avšak v Rozšíreniach / Úpravy musíš kliknúť na tie skútené šípky do kruhu vpravo hore (tretia ikona zprava).
Ivan1984
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05. Apr 2017 21:23
Verzia OpenCartu: 2.0.3.1

Re: Prosim o pomoc

Príspevok od používateľa Ivan1984 »

Dakujem za radu ale ja som si opencart neinstaloval.E-shop som si dal spravit firme,takze nemam nikde tie subory co spominas.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Prosim o pomoc

Príspevok od používateľa Martin80 »

Tak na nete ich určite máš. Musíš sa k nim pripojiť cez FTP. Ak ti teda firma dala heslá k Tvojmu vlastnému šopu. Ak nie, treba si ich pýtať, alebo im poslať ten stiahnutý balíček Feedify a požiadať ich o asistenciu. Je to práce tak na 5 minút aj s kávou. To xml ti len popridávalo linky, teda odkazy na ktoré môžeš klikať, ale pozri si v nástrojoch chybový protokol a sám uvidíš. Pred chvíľou som to skúsil u seba. Musíš tam tie súbory dostať, inak sa ďalej nepohneš.
Napísať odpoveď