Doprava Slovenská pošta

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Doprava Slovenská pošta

Príspevok od používateľa Martin80 »

Ahoj. Táto chybová hláška nepatrí modulu, ktorý tu prezentujem. Skús kontaktovať autora svojho modulu alebo využi ponuku proproduction. V prípade ak by si mal záujem o funkčnú slovenskú poštu doprava a platba cod s ponukou pre celý svet, skús pozrieť demo uvedené na začiatku témy.
MichaelAcivy
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17. Jún 2018 21:10
Verzia OpenCartu: 1111

Doprava Slovenska posta

Príspevok od používateľa MichaelAcivy »

Doporuceny list je automaticky "poisteny" na 10 EUR. Ked ho chces extra poistit, tak ma posta k nemu nejaku specialnu plastovu obalku, ktoru treba pouzit stoji nejake peniaze navyse. Ale mozno by to vzali aj v beznej obalky. Napr. ma posta sluzbu poisteny balik do 1 kg, za 1,9 EUR. V podmienkach uvadzaju, ze ho beru iba v specialnom obale, ktory si musis od nich kupit, ale doteraz mi ho vzdy zobrazli normalne zabaleny.

Da sa akakolvek skatula < 2kg poslat ako list? Nerobia s tym tetky problemy, ked nieco vyzera jak balik a chcem to poslat ako list?

:)
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Doprava Slovenská pošta

Príspevok od používateľa Martin80 »

Podľa toho, aké má tá škatuľa rozmery. https://www.posta.sk/sluzby/listova-zasielka. Ak to spĺňa kritériá, je to list. Tá špeciálna obálka je pravdepodobne služba Expres kuriér. Pri hmotnosti do 1kg majú plastovú obálu, pri hmotnosti myslím do 10kg kartónovú. To je niečo iné ako služba balík. Samozrejme poistiť možno obe.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Doprava Slovenská pošta

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Ja mám modul Balík na poštu pre OC2 od openquiz.eu, do augusta fungoval dobre, potom z ničoho nič prestal fungovať a v objednávke v spôsobe dopravy sa už neobjavuje. Skúsil som všetko, aj reinstall a nič. Nainštaloval som si ho na testovací eshop, ktorý mám na pokusy, ocmod som dokonca musel inštalovať len manuálne, lebo mi tam inštalátor nefunguje a tento modul som tam dokázal bez problémov spustiť. Ešte aj nastavenia som si porovnal u oboch eshopoch, mám to také isté a nič. Už začínam byť bezradný. Nikoho nenapadá niečo?
Používam OC verziu 1.5.6.4
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Doprava Slovenská pošta

Príspevok od používateľa SelfMan »

Treba skontrolovat logy webservera. Jedna z veci co mi napada je, ze provider na serveri vypol z dovodu bezpecnosti CURL moduly PHP.
V logoch servera sa to urcite prejavi.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Doprava Slovenská pošta

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Je to vyriešené, bolo to chybným nastavením východzej hmotnosti na gramy, v tomto prípade by mi nepomohli žiadne logy.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Napísať odpoveď