Heureka.sk

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.

Re: Heureka.sk

Poslaťod key4uco » 21. Feb 2017 17:14

Suffokate píše:Kúpil som tvoj modul cez marketplace. KEd mam viac vlastnosti pri produktoch tak mi to heureka nezoberie lebo pise ze moze byt maximalne 1 param. Čo ked ich mam viacej pri produktoch ? Teraz mi to nechce herueka zobrat. Ďakujem

ahoj.. toto ale nieje o module.. ale o heureke.. ma taku politiku.. ja som toto iste mal podobne s kategoriami. Mozes mat produkt max v jednej kategorii, inak ti ho heureka nezaradi. Komunikoval som to aj s nimi a neurobis s tym nic.
key4uco

Verzia OpenCartu: 1.5.6.4 / 2.1.0.2

Poslaťod Tara » 16. Máj 2017 15:56

To čo rieši Suffokate, toto presne riešim aj ja.

Zdá sa, že produktová karta Možnosti nie je doriešená s Heurekou, čo sa týka čítania dát.

Heureka to číta takto:

Kód: Vybrať všetko
<PARAM>
  <PARAM_NAME>určenie</PARAM_NAME>
  <VAL>dámske</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>objem</PARAM_NAME>
  <VAL>100ml</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>VEĽKOSŤ</PARAM_NAME>
  <VAL>S</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>FARBA</PARAM_NAME>
  <VAL>ČIERNA</VAL>
</PARAM>

Lenže, aký má význam, aby som si do Možností dával len po jednej Možnosti? Ja nepotrebujem mať medzi možnosťami len jednu možnosť, napr. 100ml. Medzi Možnosti si dám napr. 100ml, 250 ml, 500 ml atď. To, čo Heureka počíta do PARAM, by mala čítať z Filtrov.

Dám príklad, ponúkame prívesky a ku každému prívesku dám možnosť si vybrať farbu šnúrky. Farieb je päť. Podľa Heureky by tam mala byť len jedna možnosť. Lenže to potom nemá zmysel.
Tara

Verzia OpenCartu: 1.5.6.4

Poslaťod key4uco » 16. Máj 2017 16:21

Tara píše:To čo rieši Suffokate, toto presne riešim aj ja.

Zdá sa, že produktová karta Možnosti nie je doriešená s Heurekou, čo sa týka čítania dát.

Heureka to číta takto:

Kód: Vybrať všetko
<PARAM>
  <PARAM_NAME>určenie</PARAM_NAME>
  <VAL>dámske</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>objem</PARAM_NAME>
  <VAL>100ml</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>VEĽKOSŤ</PARAM_NAME>
  <VAL>S</VAL>
</PARAM>
<PARAM>
  <PARAM_NAME>FARBA</PARAM_NAME>
  <VAL>ČIERNA</VAL>
</PARAM>

Lenže, aký má význam, aby som si do Možností dával len po jednej Možnosti? Ja nepotrebujem mať medzi možnosťami len jednu možnosť, napr. 100ml. Medzi Možnosti si dám napr. 100ml, 250 ml, 500 ml atď. To, čo Heureka počíta do PARAM, by mala čítať z Filtrov.

Dám príklad, ponúkame prívesky a ku každému prívesku dám možnosť si vybrať farbu šnúrky. Farieb je päť. Podľa Heureky by tam mala byť len jedna možnosť. Lenže to potom nemá zmysel.

Ano je to hovadina... ale u nich v heureke to system nevie potom spravne zaradit... preto to riesim u niektorych klientoch tak.. ze robim na kazdu vec zvlast produkt.. mi to riesime s mililitrazov alebo velkosti... inak mas tak aj lepsi prehlad o stave skladov. :D

ja som to vyriesil tak.. ze mam produkt import/export modul.. vytvoril som si z kazdeho tovaru po jednom produkte.. vyexportoval som to do excelu a len kopiroval produkty a daval inu velkost k tomu... naucili sa to aj klienti. mas to dobre aj vramci skladu.. ak mas kazdy produkt pod inym skladovym cislom.. ak das farbu ako moznost.. tak nevies tomu priradit skladove cislo.. iba k hlavnemu produktu
key4uco

Verzia OpenCartu: 1.5.6.4 / 2.1.0.2

Predchádzajúci

Späť na Moduly

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť