Zlavove kupony

Podpora pre platbu, dopravu a ostatné.
jami
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24. Aug 2010 21:12
Verzia OpenCartu: 1.5.4
Kontaktovať používateľa:

Zlavove kupony

Príspevok od používateľa jami »

pouzivate niekto rozsirenie na spravovanie zlavovych kuponov? Vstavany system mi troska nevyhovuje, kedze ak chcem uplatnit dajme tomu 10% zlavu na vsetok sortiment, tak musim pridavat manualne kazdy vyrobok aby sa na neho dala uplatnit zlava, nie je tam ziadna polozka/tlacidlo sellect all
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Zlavove kupony

Príspevok od používateľa key4uco »

jami napísal:pouzivate niekto rozsirenie na spravovanie zlavovych kuponov? Vstavany system mi troska nevyhovuje, kedze ak chcem uplatnit dajme tomu 10% zlavu na vsetok sortiment, tak musim pridavat manualne kazdy vyrobok aby sa na neho dala uplatnit zlava, nie je tam ziadna polozka/tlacidlo sellect all
Tak ale ked sa v nadstavenia kupona neuvedie ziadna kategoria ani produkt, kupon sa automaticky vztahuje na vsetok tovar v eshope
jami
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 24. Aug 2010 21:12
Verzia OpenCartu: 1.5.4
Kontaktovať používateľa:

Re: Zlavove kupony

Príspevok od používateľa jami »

bohuzial toto mi nefungovalo, nemal som ziadnu kategoriu ani produkt zaskrtnutu a kupon nefungoval, ked som ich rucne vsetky zaklikol tak fungoval
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Zlavove kupony

Príspevok od používateľa key4uco »

tak potom bude nejako poskodeny OC.. ja som to skusal na 1.5.6.4 a 2.1.0.2 a ide to.. to znamena, ze to musi ist aj na verziach medzi tym. stalo sa mi, ze ked som raz stiahol temu aj z OC, tak OC bol poskodeny.. ked som chcel vytvorit rucne objednavku a vybrat tovar.. tak mi vyhadzovalo error.. ak som temu dal na OC, ktory som mal priamo z oficialnej stranky, vsetko islo OK. Je to mozno podobna zalezitost!
Napísať odpoveď