Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
matask
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26. Apr 2013 15:53

Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Príspevok od používateľa matask »

Prosím o radu, ktorý súbor musím uploadnuť zo zálohy, aby som obnovila jednu z kategórii v ktorej boli obrázky a z nejakej príčiny sa mi prestali zobrazovať akoby neexistovali, pritom po prekopirovani zo stareho webu na novy fungovali vsetky a po cca 2mesiacoch sa vytratili bez priciny, nic sa na webe nerobilo, kedze nahadzovat vzorky je na zabitie prosim ako to obnovim?mam staru zalohu- tu je link na stranku: http://foxnabytok.sk/index.php?route=pr ... path=67_69
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Problém je, že tie chýbajúce súbory sa snažia natiahnuť z lokality http://jaspravimwebky.com/image/catalog/

Neviem akým spôsobom to bolo robené, ale mám pocit, že ten kto robil ten štýl, tak namiesto variabilnej cesty nastavil cestu napevno.
Používam OC verziu 1.5.6.4
matask
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26. Apr 2013 15:53

Re: Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Príspevok od používateľa matask »

Ďakujem za odpoved, ja som to robila na inej stranke a prekopirovala to na iny web,viem to teraz nejak zmenit?Myslim upravit to na variabilnu cestu aby som to mohla tam natiahnut znova, mam kopiu z webu jaspravimwebky.com
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Ono by vlastne stačilo len v zdrojovom súbore zmeniť jaspravimwebky.com na foxnabytok.sk, otázne je, prečo to robí len v jednej kategórii.
Používam OC verziu 1.5.6.4
matask
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 26. Apr 2013 15:53

Re: Výpadok obrázkov v jednej z kategórií

Príspevok od používateľa matask »

Zdravím viete mi poradit cestu k zdrojovemu kodu kde to priblizne najdem uz som pozrela asi vsetko a nemozem to najst ..ci je to nejaky index.php alebo php subor...dakujem moc mi pomozete..

S pozdravom

Mata
Napísať odpoveď