Chybné zobrazenie dostupnosti, pridávanie kat. v menu ...

Úprava vzhľadu, vlastné šablóny a iné.
IAemotion
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 05. Sep 2014 22:15

Chybné zobrazenie dostupnosti, pridávanie kat. v menu ...

Príspevok od používateľa IAemotion »

Ahojte,
mám problém so zmenou dostupnosti produktov. Pôvodne som mal nadstavené u tých mimo skladu "na objednávku" a u tých skladom "skladom" Potreboval som ich prepísať no zsitil som, že pri tých mimo skladu mi zmenu zobrazilo správne no pri tých skladom nie. Stále mi ukazuje pôvodný stav textu ako bol pred tým. V opencarte mi ukazuje texty upravené. Prečo?

Ďalší problém je aj v primárnom nadstavení pri objednávke. Či si zákazník objedná tovar skladom alebo nie stále mi objednávku notifikuje ako "na objednávku" (stav objednávky a notifikačný email) a pri tom som defutne nadstavil aby bola ako "spracovaná"

A na koniec po pridaní kolonky v menu teda po pridaní kategórie mi ju nezobrazuje hore v menu. V podstránkach v bočnej navigácie mi podstránku zobrazí no neviem ako ju dostať do menu. Nechápem prečo to nefunguje nakoľko, keď som menu robil fungovalo to dobre. Pridávanie podkategórií ide aj teraz.

Stretol sa niekto s niečim podobným?

www.bellakabelky.sk
Verzia OC: 1.5.6.1

ďakujem za každú radu
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Chybné zobrazenie dostupnosti, pridávanie kat. v menu ..

Príspevok od používateľa freddy87 »

Všetky vyššie opísané veci v OpenCarte fungujú bezchybne, nejde teda o žiadne bugy, ale o jednu z nižšie opísaných chýb:
1. nesprávne nastavené
2. problém v téme
3. nejaký modul robí bordel

Na základe vami uvedeného sa nedá nič bližšie napísať.
Napísať odpoveď