Modul VUB eCard

Pravidlá fóra
Vytvárajte len témy týkajúce sa systému OpenCart a všetko s ním spoločne.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa key4uco »

Zdravim, potreboval by som nakodit alebo ak niekto pozna niekoho, kto predava modul pre OC 1.5.6.4 na platbu kartou cez VUB banku. Jeden som nasiel na oficialnom opencarte, ale ten clovek asi nevie, co za to pytat.. lebo to predava ako modul na mieru. Dakujem
Braňo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14. Mar 2016 9:38

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa Braňo »

Dobrý deň,

je požiadavka ešte aktuálna?

Ak áno, viem Vám modul pripraviť v nasledovnej ponuke:

Cena: 110 EUR
Termín: 5 dní

Implementáciu som riešil pre iný e-shop systém, teda riešenie poznám a prispôsobenie na OpenCart bude možné.

S pozdravom,
Braňo
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa key4uco »

Dakujem velmi pekne, ale momentalne uz nie. Vyriesili sme to cez inu platobnu branu. V pripade ak dostanem podobnu poziadavku, tak by som Vas kontaktoval. S pozdravom
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa SelfMan »

Otazocka, ktoru platobnu branu ste naimplementovali? Vdaka.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa key4uco »

Povodne sme chceli 24-pay.. ale nakolko oni ficia cez Tatra Banku a ona vyzaduje pre platby kartou aspon rok aby firma fungovala.. tak to padlo.. Nakoniec sme to vyriesili cez TrustPay
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa SelfMan »

Ok, dik za info.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Modul VUB eCard

Príspevok od používateľa Martin80 »

Oživím túto tému. Je niečo nové ohľadom aktuálnej verzie vub ecard? Pre 3038 samozrejme. Prípadne má niekto na predaj hotové riešenie ktoré používa na svojom obchode na trojkovej alebo dvojkovej verzii opencartu, prípadne nejaký developer ktorý to má hotové? Mám podklady k modulom pre joomla a magento + dokumentáciu, ale klient by potreboval niečo nasadiť čo najskôr a pravdupovediac tiež by som rád použil už niečo overené než to prepisovať a testovať.
Tiež vub sa vyjadrila, že nenesie zodpovednosť za svoje moduly a podklady. Tak ak ich majú na figu tak asi za to budem môcť ja. Ach jaj, ja tak pristupovať ku klientom ako vub k svojim tak umriem hladom.
Napísať odpoveď