potrebujem nakodit

Pracovné príležitosti týkajuce sa systému OpenCart.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa key4uco »

Ahojte. Najde sa tu niekto, kto by bol schopny mi vytvorit modul.. alebo upravit modul podobny COD (cash on delivery) kde by som vedel zadat pevnu cenu dopravy v EUR a vo VERNOSTNYCH BODOCH. V principe to vo vernostnych bodoch by bola dorabka do COD. Dakujem
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa SelfMan »

Rad by som ti pomohol, len moj casovy harmonogram to neumoznuje. Na druhej strane si myslim, ze tym mrhas casom a ze je to uplna zbytocnost. |Bohate postaci, pokial zakaznikovi umoznis minat vernostne body na tovare.
Zober si to este inak - kolko zakaznikov to naozaj vyuzije? Kolko zakaznikov sa ti takto pravidelne vracia, aby tie body vobec vyuzili? Oplati sa ti preto vrazat peniaze do niecoho, co realne vyuzije 0.1% zakaznikov?

Neber to prosim ako demotivaciu, ale spocitaj si vsetky pre a proti, aby si nerobil veci, ktore su uplne zbytocne.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa key4uco »

SelfMan napísal:Rad by som ti pomohol, len moj casovy harmonogram to neumoznuje. Na druhej strane si myslim, ze tym mrhas casom a ze je to uplna zbytocnost. |Bohate postaci, pokial zakaznikovi umoznis minat vernostne body na tovare.
Zober si to este inak - kolko zakaznikov to naozaj vyuzije? Kolko zakaznikov sa ti takto pravidelne vracia, aby tie body vobec vyuzili? Oplati sa ti preto vrazat peniaze do niecoho, co realne vyuzije 0.1% zakaznikov?

Neber to prosim ako demotivaciu, ale spocitaj si vsetky pre a proti, aby si nerobil veci, ktore su uplne zbytocne.
ahoj. dakujem za radu. ide mi o to, ze som vernostne body prerobil kompletne na kredit v obchode, robil som to pre klienta co poskytuje gastronomicke sluzby. ludia si vedia kupit kredit(vo voelkom aj nakupuju nakolko maju pri nakupe bonus navyse... riesim to ako produkt a platia platobnou branou) a postupne ho krasne minaju a zaroven pri kazdom nakupe ziskavaju kredit. problem je v tom,ze donaska ma urcitu cenu a ked si klient chce uplatnit celu objednavku cez kredit tak mi tam ostane stat doprava.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa SelfMan »

Hmmm... na to by ti teoreticky mala stacit uprava poradia. Odskusaj si v Rozsirenia > Sumar objednavky posunut kredit az za dopravu. (samozrejme v testovacom prostredi, nie v produkcii) Tym sa ti kredit pouzije na vsetko co je nad tym, ergo aj na dopravu.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa key4uco »

SelfMan napísal:Hmmm... na to by ti teoreticky mala stacit uprava poradia. Odskusaj si v Rozsirenia > Sumar objednavky posunut kredit az za dopravu. (samozrejme v testovacom prostredi, nie v produkcii) Tym sa ti kredit pouzije na vsetko co je nad tym, ergo aj na dopravu.
Ahoj.. ale to nieje kredit... len som premenoval v celom eshope vernostne body ako kredit.. a pracujeme s nimi tak. funguje to super... len potrebujem vediet aj urcit cenu dopravy vo vernostnych bodoch
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa SelfMan »

No, toto je trosku na dlhsie. Musel by som vidiet ako to mas cele spravene, len mi na to neostava vela volneho casu.
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa key4uco »

SelfMan napísal:No, toto je trosku na dlhsie. Musel by som vidiet ako to mas cele spravene, len mi na to neostava vela volneho casu.
vernostne body su len premenovane, system je rovnaky. v casti platba pri dokoncovani objednavky vie zakaznik vybrat sposob platby alebo pouzit vernostne body (kredit). zakaznik vie zaplatit celu objednavku bodmi, len ostane na uhradu doprava. tu sa snazim tiez zahrnut do bodov, aby to zakaznik mohol uhradit cez body komplet cele.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa SelfMan »

Cize este potrebujes prepocitat body na €€€, ktore potom odpocitas?
key4uco
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08. Jún 2014 18:52
Verzia OpenCartu: 3x

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa key4uco »

SelfMan napísal:Cize este potrebujes prepocitat body na €€€, ktore potom odpocitas?
takto.. v eshope som nastavil pomer 1 bod = 1 cent

produkt ktory stoji 4,99 EUR = 499 Bodov
to som vsetko nastavil v jednotlivych produktoch

problem je, ze cenu dopravy neviem premietnut do bodov, takze ak chce klient uhradit objednavku bodmi.. ostane mu vysiet este doprava na uhradu, lebo ta sa nevie premietnut do bodov. A toto potrebujem vyriesit.. vytvorit/upravit modul dopravy.. kde zadam cenu v EUR a cenu v Bodoch.. za ktoru zakaznik vie uhradit dopravu. aby ked dosiel k sumaru.. mal na uhradu 0 EUR lebo vsetko zaplatil bodmi.

toto je ten eshop a mas tam aj screeny:
http://www.gabiano.sk/nakup-cez-kredit
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: potrebujem nakodit

Príspevok od používateľa SelfMan »

Pokial by si ale spravil to, co som ti uz navrhoval vyssie, tak sa ti tie body aplikuju na celu objednavku vratane dopravy.
Napísať odpoveď