Slovenská pošta - Balík na poštu

Pravidlá fóra
Vytvárajte témy len s hotovými modulmi v prílohe alebo s cenovou ponukou.
Kupsikondomsk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25. Jún 2015 10:00

Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa Kupsikondomsk »

Zdravím,

mám modul pre dopravu upravený pre potreby Balíka na poštu. Modul umožňuje vybrať poštu podľa PSČ alebo podľa mesta. Po výbere je zobrazená adresa pošty aj otváracie hodiny.

Zoznam pobočiek pošty vie modul stiahnuť po kliknutí na tlačidlo v administrátorskom rozhraní.

Okrem implementácie balíka na poštu je možné v module nastaviť ľubovoľné množstvo spôsobov dopravy, stanoviť cenu podľa sumy objednávky alebo podľa váhy a aj nastavenie ceny za dobierku zvlášť.

Modul funguje pre verzie 1.5.4.*, 1.5.5.* a 1.5.6.* Otestovaný v default theme, pre iné bude možno potrebné upraviť .tpl súbory, podľa zmien. Najmä kvôli zobrazeniu ceny za dobierku alebo popiskov.

Modul neprepisuje core súbory a všetky zmeny sú vykonané cez VQmod.

Modul môžete naživo vidieť v obchode http://www.kupsikondom.sk Prosím, nevytvárajte falošné objednávky. V prípade záujmu vytvorím aj inštaláciu určenú len pre prezentáciu modulu.

Cena za modul je symbolických 10€
Ak potrebujete pomoc s inštaláciou modulu, nie je problém sa dohodnúť na cene podľa zložitosti.

Akékoľvek otázky prosím píšte do tejto témy.
Prílohy
bnp-modul-1.png
bnp-modul-2.png
bnp-modul-3.png
bnp-modul-4.png
bnp-modul-5.png
bnp-modul-5.png (9.79 KiB) 6088 zobrazení
Naposledy upravil/-a Kupsikondomsk v 04. Júl 2015 19:28, upravené celkom 2 krát.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa freddy87 »

Moja rada: Daj sem pár screenshotov, nech sa nemusíme preklikávať cez e-shop až do pokladne.
Kupsikondomsk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25. Jún 2015 10:00

Re: Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa Kupsikondomsk »

Ďakujem za radu, screenshoty som doplnil.
chaoos
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14. Apr 2015 19:13
Verzia OpenCartu: 2.0.3.1
Bydlisko: Bratislava

Re: Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa chaoos »

Tento modul by bol zaujímavý vo verzii OC 2.
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Na túto tému odkazuje ešte aj Slovenská pošta, čo tam po tom, že modul je pre zastaralý OpenCart, ktorý sa už nepoužíva. Celkovo OpenCart má strašne slabú podporu modulov, to už Prestashop má v základnej inštalácii toho oveľa viac.
Používam OC verziu 1.5.6.4
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Slovenská pošta - Balík na poštu

Príspevok od používateľa SelfMan »

Nuz, po velkom boome OpenCart komunity na Slovensku nastal dost velky odliv vyvojarov a teraz sme tam kde sme. Ja uz tiez s OC nerobim skoro nic. Snazim sa vsak komunitu udrzat pri zivote a poradit kde sa da.
Napísať odpoveď