Slovenská pošta v1.3

Pravidlá fóra
Vytvárajte témy len s hotovými modulmi v prílohe alebo s cenovou ponukou.
aliena
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 07. Okt 2010 15:29

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa aliena »

Ahojte, ďakujem autorovi za pekný modul. Rád by som sa opýtal ako nastaviť systém tak aby sa tovar do 300g bral len ako listova zasielka (t.j. aby sa tam nezobrazovali moznosti ako kurier a balik) a zasa opacne ked ma balik 5Kg neda sa poslat ako listova zasielka - aby sa mi tam neukazovala v sume 0 - zákazníka to može mýliť. Ďakujem :)
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa nnestor »

modul je urobený podla standardnych hmotnosti a cien, ak ma balik hmotnost 5 kg slovenska posta vam tento balik nemoze zobrat ako listovu zasielku, ale len ako balik. v blizkej dobe planujem urobit novy modul, ale este neviem kedy ;)
Používateľov profilový obrázok
lukasp
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 06. Mar 2012 14:02

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa lukasp »

Dakujem autorovy, zaroven jedna otazocka, mam system Version 1.5.1.3, v celej diskusii som nenasiel ci je bezpecne tento modul do mojeho obchodu nainstalovat?

Dakujem
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa SelfMan »

...bez problemov
dissolid
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12. Aug 2012 12:25

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa dissolid »

caute

da sa premenovat "vyzdvihnutie zo skladu" na osobny odber ? Hrabal som sa v tom pokusal zmenit ale neuspesne :cry:
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa nnestor »

dobry, sice to nepatri do tejto temy, ale da sa to jednoducho zmenit v slovenskej lokalizacii. catalog\language\slovak\shipping
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa freddy87 »

SelfMan napísal:KEvanovi som odpovedal cez sukromnu spravu, ale pre ostatnych, zakupil som na to modul.
Ahoj a môžem vedieť aký modul ste si zakúpili. Lebo ja mám ten istý problém a to dobierka. Chcem, aby bola spoplatená a hlavne nech zákazník vidí už pri zaklikávaní možnosti pri platbe, že koľko za ňu bude platiť.

Ďakujem za radu.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa SelfMan »

freddy87 napísal:
SelfMan napísal:KEvanovi som odpovedal cez sukromnu spravu, ale pre ostatnych, zakupil som na to modul.
Ahoj a môžem vedieť aký modul ste si zakúpili. Lebo ja mám ten istý problém a to dobierka. Chcem, aby bola spoplatená a hlavne nech zákazník vidí už pri zaklikávaní možnosti pri platbe, že koľko za ňu bude platiť.

Ďakujem za radu.
Jedna sa o Multi Payment Fee
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa freddy87 »

Pekný deň,

jeden problémik mám s poštou a to, keď prekročí váha tovaru 2000g, tak aj naďalej sa tam zobrazuje možnosť Listovej zásielky, ktorá má hodnotu 0.00, teda je zadarmo. Dá sa to nejako odstrániť, resp. nastaviť tak, aby sa listová zásielka zobrazovala len do 2 kg, teda tak ako je prispôsobená.

Ďakujem za odpoveď.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Slovenská pošta v1.3

Príspevok od používateľa SelfMan »

My sme zistili, ze je to v principe zbytocnost a len to komplikuje celu vec, ked je to zbytocne detailne rozpisane.
mame akticku len "Doporučený list 2.trieda:" a pri vsetkych polozkach rovnaku cenu. Express zasielky ziadne a baliky nad 2kg ani nemame. Pokial pride vacsia objednavka, tak to uz prekracuje definovanu sumu a tovar posielame automaticky kurierom.

Ked si spocitas naklady, co vsetko musis urobit pre to, aby si poslal zasielku postou a co vsetko potrebujes pre kuriera, tak s pripravou zasielky pre kuriera je ovela menej prace a este to pride vyzdvihnut.
Posta je proste "papracka".
Napísať odpoveď