Geis Slovensko režim B2C

Pravidlá fóra
Vytvárajte témy len s hotovými modulmi v prílohe alebo s cenovou ponukou.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Geis Slovensko režim B2C

Príspevok od používateľa Martin80 »

Modul vyráta cenu prepravy na základe hmotnosti tovaru a obalu. Modul slúži pre určenie ceny balíkovej prepravy v rámci SR a ČR v režime B2C, teda doručenie na súkromné adresy. Tarify prepravného sú uložené na Vašom servery s možnosťou úpravy. Pre správny výpočet hmotnosti je k dispozícii pole pre váhu Vášho obalového materiálu, prípadne pole pre zarátanie dodatočných nákladov (ako napríklad doplnkové služby alebo balné). V ponuke je tiež možnosť dopravy zadarmo podľa voliteľne nastavenej ceny. V rámci SR možnosť dodania zásielky aj na takzvaný Geis Point. Výdajné miesta sú aktualizované webovou službou, v prípade obmedzenia Vášho hostingu je možnosť výdajné miesta načítať z Vášho servera.

Ukážka administrácie je na Administrácii
Modul môžete otestovať na E-shope

prístup do admin rozhrania
user: demo
pass: demo

účet s prednastavenými adresami
email: demo@demo.sk
pass: demo


Ak by ste sa chceli pohrať s nastaveniami alebo otestovať administráciu z bližšia tak mi napíšte správu a dočasne Vám pridelím vyššie oprávnenia.

Modul je na stiahnutie na opencart-e alebo na openquize.

Návrhy na vylepšenie modulu, chyby alebo pripomienky napíšte do komentára, alebo mi pošlite súkromnú správu sem, alebo na info@openquiz.eu
Naposledy upravil/-a Martin80 v 24. Aug 2017 11:52, upravené celkom 3 krát.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Geis Slovensko režim B2C

Príspevok od používateľa Martin80 »

Nemáte niekto vedomosť o tom, ako je to s posielaním balíka zo slovenska do českej republiky na Geis Point? Na českých stránkach majú tarify pre GP aj na slovensko, avšak na slovenskej stránke tarify GP pre ČR nie sú uvedené. Neviem teda, či takáto možnosť existuje. Kontaktoval som aj Geis, ale tí mi ani po štyroch vymenených mailoch na toto neodpovedali a momentálne ma presmerovali na obchodné oddelenie. Takže čakám čo odpíšu, ale robia s tým tajnosti. Nie som ich zákazník, tak sú skúpy na slovo. Môže slovenský e-shop poslať balík do ČR na GP?
Napísať odpoveď