www.minimedia.sk

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

www.minimedia.sk

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Zdravím. Dávam na známosť môj eshop www.minimedia.sk
Snažil som sa o jednoduchosť a prehľadnosť. Stále to zdokonaľujem. Za názory ďakujem ;)
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.minimedia.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Nebudem hodnotiť dizajn, keďže ide o minimálne upravenú defaultnú šablónu, ktorá je dizajnovo hodná roku 2005. Všimol som si, že nemáš presmerovanú www na non www, čo je veľký fail. Navyše pri www tým pádom na úvodnej stránke nefunguje pridanie produktov do košíka z úvodnej stránky.
Robíš marketing aj v zahraničí? Máš tam napríklad menu v librách a dolároch. V En verzii sa ti zobrazujú bannery a v slovenčine, radšej by som buď vypol EN alebo dbal na to, aby toho bolo čo najviac poangličteného.
Paušálna prepravná sadzba to je čo? Kto mi to doručí? Ako mám vedieť či si zvoliť to alebo niečo iné? Aký je rozdiel v kvalite medzi dopravou zdarma a paušálnou sadzbou?
Písal si, že si dbal na jednoduchosť, tak vôbec nerozumiem prečo si tú šablónu celú neprerobil - veď práve defaultná šablóna má od jednoduchosti maximálne ďaleko - 6 krokov objednávky je aj na slovenskú mentalitu priveľa, IU - UX tomu nič nehovorí. A už vôbec nerozumiem prečo staviaš nový obchod na starej verzii Opencartu.
Odhliadnuc od toho, že Opencart poznám, keby som nepoznal a prišiel na tvoj web, tak by som tam nenakúpil, lebo to vyzerá príliš lacno a tým pádom nedôveryhodne.
Milos.bmx
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 24. Dec 2013 17:07
Kontaktovať používateľa:

Re: www.minimedia.sk

Príspevok od používateľa Milos.bmx »

Na EN verzií sa ešte pracuje a tie meny som tam ja nechal.
Rozdiel medzi dopravou by si sa dozvedel aj v obchodných podmienkach aj v cenách dopravy. Na nejakých svojích moduloch dopravy momentálne pracujem, to sa bude meniť.
Preto to mám na "starom" Opencarte, lebo administrácia v novom je katastrofa a eshop je postavený už nejaký čas.
A ku dizajnu.. či to má byť radšej javaskriptom, flashom a animáciami prepácana stránka? Aby vyzerala "moderne"? Nechcem vyrývať, ďakujem za kritiku ale rád by som videl tvoj eshop.
O tom presmerovaní z www som nevedel že nefunguje pridávanie produktov, idem to zmeniť.

A ešte niečo: neviem či si to ty objednával na skúšku, ale prišla mi objednávka z poradovým číslom o 3 čísla vyššie (nie napríklad 100 ale až 103, 101 a 102 vynechané). Z databázy som vytiahol aj tie ostatné dve z rovnakými údami, ale neviem ako sa ti to podarilo...?
Napísať odpoveď