www.profistore.sk

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
skymax
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20. Jún 2010 22:18
Kontaktovať používateľa:

www.profistore.sk

Príspevok od používateľa skymax »

Pridávam náš ďalší obchod. http://www.profistore.sk
Privítam každú konštruktívnu pripomienku.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.profistore.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Nemám žiadne funkčné výhrady, dizajn keď vám vyhovuje taký, tak môže byť. Ale čo prvé som si všimol, tak je extrémne natlačená hlavička. Veľa informácií a linkov na malej ploche. Som z toho dezorientovaný. Celkovo to rozloženie stránky/layout, CTA prvky a pod. na slabej úrovni podľa mňa. Miera konverzie bude zrejme nižšia ako je potenciál.

Napríklad, rovnakú farbu a výraznosť používate v bočnom menu vľavo na tie jednotlivé moduly - nadpis "Z ponuky vyberáme" má tým pádom rovnakú výnimočnosť ako tlačidlo CTA "do košíka" - takto ste to chceli? Nemalo by byť to tlačidlo do košíka jednou z najväčších priorít vášho biznisu?

Namiesto "Copyright © ProfiStore.sk" ste do pätičky mohli dať radšej názov vašej firmy, prípadne aj s adresou, to by malo pre vašich návštevníkov určite vyššiu pridanú hodnotu.

Na listingu produktov by som defaultne určite zobrazoval galériu a nie výpis v riadkoch - túto podarenú funkciu prepínania z roku 2000 by mohli v OC radšej úplne odstrániť, drvivá väčšina webov to ani nepotrebuje.

Otvoril som si ako prvú kategóriu chladničky a tam jedna autochladnička - taký tovar by som ani nepredával, keď má byť v kategórii opustený ako mäso v žemli mcdonaldu.

Do porovnávača produktov som si hodil 3 podobné ďalekohľady a zistil som, že vlastne nie je čo porovnávať, lebo neuvádzate parametre. Skutočne chcete pri každej akcii na stránke svojich návštevníkov tak s prepáčením nasrať? Tak buď nepoužívajte funkciu porovnávača alebo uvádzajte parametre pri tovaroch, ktoré by som si mohol porovnať.

Vidím, že ste fanúšikom icon typu font-awesome (vo vašom prípade nejaký journal), niekedy je ale potrebné mať strop a nepchať ich všade a už vôbec nie tú istú otočenú na 9 spôsobov.

To je asi všetko, lebo keby som písal viac, už by som Vám dával svoje know-how. Ja by som u Vás nenakúpil, vyzerá to veľmi lacno a asi aj bolo, že?
skymax
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20. Jún 2010 22:18
Kontaktovať používateľa:

Re: www.profistore.sk

Príspevok od používateľa skymax »

Vďaka za povzbudivú kritiku. Niektoré veci sa musia ešte dorobiť lebo obchod sa upravuje za pochodu. Ale určite všetci z fóra by radi videli aj Váš dokonalý e-shop postavený Opencarte. Prosím pošlite nám odkaz na neho. Lebo v profile nemáte uvedený žiaden.
Napísať odpoveď