www.ak-pletivo.sk

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
patricko315
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06. Feb 2013 15:36

www.ak-pletivo.sk

Príspevok od používateľa patricko315 »

Ahojte Opencarťáci,

Po menšej odmlke som zbúchal ďalší e-shop:
http://www.ak-pletivo.sk/

dizajn a layout je custom made odvodený od default template.

Mrknite a okomentujte ;)

GL
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.ak-pletivo.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Mám pocit, že neviem čo na stránke robiť. Absentujú mi "call to action", respektívne aj keď tam sú tak výrazne splývajú - výnimkou je produktová stránka kde je iba "do košíka". Na CTA používate defaultnú farbu, ktorá je na mnoho miestach na webe, fakt som z webu po prvej návšteve zmätený.

Aj layout mi príde taký natlačený na sebe, chýbajú voľné miesta (paddingy), web nedýcha, mňa to nezaujalo, aj keď o 10x lepšie ako ten web, čo je v predošlej téme :)
patricko315
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06. Feb 2013 15:36

Re: www.ak-pletivo.sk

Príspevok od používateľa patricko315 »

Díky moc za konštruktívny feedback. Určite nad tým pouvažujem.
Ako by sa podľa Vás dalo vylepšiť "call to action" úvodnej stránky?
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.ak-pletivo.sk

Príspevok od používateľa freddy87 »

Tak ako som písal, v prvom rade by som urobil väčšie medzery v layoute, nech je to pekne opticky oddelené bielou plochou. Následne by som zanalyzoval, čo je na tej ktorej podstránke vašou prioritou. Kde má user kliknúť? Čo ho má zaujať na tej danej stránke? Rozhodne by som nevyberal veľa vecí, max 1 na nejaký blog/obrazovku. A to zvýraznil nejakým call-to-action, ktorý bude jasný. Skúste si zmenšiť vašu úvodnú stránku, tak aby ste ju videli celú na obrazovke, čo má užívateľovi povedať? Kde sa má pozrieť, čo ho má upútať? Toto mi tam chýba.
Napísať odpoveď