www.eobchodik.eu

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

pridané :) dal som na vás, vyzerá to lepšie :)
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

chalani? mohol by som vás poprosiť? mohli by ste sa kuknúť na môj web a povedať mi, či máte rozhodený heade/menu? ďakujem... jeden človek mi píše, že to má v mozzile rozhádzané ale ja som pozeral ie, chrome, mozzilu a všetko ok
Používateľov profilový obrázok
nnestor
Moderátor
Príspevky: 573
Dátum registrácie: 25. Jún 2010 13:50

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa nnestor »

hore tie ikony su rozhadzane. pravdepodobne upravte sirku v style .links
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

ako je ale možné, že ja to vidím ok? aj na IE aj na Chrome aj v Mozzile. Taktiež na iPhone to mám OK, Sonxy Xperia U... v práci na PC... :o mohli by ste mi pls zaslať screen?
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Trawi napísal:ako je ale možné, že ja to vidím ok? aj na IE aj na Chrome aj v Mozzile. Taktiež na iPhone to mám OK, Sonxy Xperia U... v práci na PC... :o mohli by ste mi pls zaslať screen?
U mňa je to tiež ok, len keď si zmenším veľkosť v mozille tak pravá ikona "nákupný košík" troška prečnieva ale nič vážne, v IE 8 tiež ok
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

nnestor napísal:hore tie ikony su rozhadzane. pravdepodobne upravte sirku v style .links
mohli by ste mi to pozrieť ešte raz, či vám to blbne?
Milan36
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28. Feb 2013 9:46

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Milan36 »

"Trawi" mne sa tá stránka páči... najmä pozadie je veľmi inšpirujúce .... ja sa však chcem opýtať na kontakt, lebo mne tam neukazuje email a neviem prečo... tiež by som potreboval možnosť pre dlhší text, lebo teraz to mám obmedzené .... ako si dospel k tej zmene na kontaktoch ... ak sa dá, prosím, poraď ....

ďakujem
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Milan36 napísal:"Trawi" mne sa tá stránka páči... najmä pozadie je veľmi inšpirujúce .... ja sa však chcem opýtať na kontakt, lebo mne tam neukazuje email a neviem prečo... tiež by som potreboval možnosť pre dlhší text, lebo teraz to mám obmedzené .... ako si dospel k tej zmene na kontaktoch ... ak sa dá, prosím, poraď ....

ďakujem

ahoj, ďakujem za názro... celý contact.php som prekopal a prerobil... email som vyplnil v nastaveniach do faxu a v kóde som zobrazenie prepísal z Fax na Mail...
Milan36
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28. Feb 2013 9:46

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Milan36 »

... no to som skúšal aj ja... len potom som mal ten mail nečinný... vypísalo mi ho tam bez odkliku..... inak to majú potom nejakú chybu v OC, lebo však email je v nastaveniach povinný a v kontaktoch sa neukazuje ??? .... môžem ťa ešte poprosiť, len pre kontrolu, údaje mám zmeniť v ktorom contact.php, mám na mysli cestu k súboru ? ... inak ďakujem ti za odpoveď, za ochotu.... ;)
Milan36
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28. Feb 2013 9:46

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Milan36 »

... inak mohol by mi prosím pekne niekto poradiť, kde resp. v ktorom súbore treba vymazať ten nešťastný PARTNERSKÝ PROGRAM, aby nefiguroval v dolnej lište v EXTRA..... ďakujem...
Napísať odpoveď