www.eobchodik.eu

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Tak http://www.eobchodik.eu je môj eshop. Neviem či nejako vyniká, nakoľko mám default template ale nie som ani grafik, ani kóder. Zatiaľ mi to stačí.

Aj tak by som ale privítal Vaše názory a postrehy na vylepšenie. Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Páčia sa mi tie bannery v slideshow ale zmenil by som časovanie jednotlivých bannerov pretože to nestíham čítať, a človek čo nosí okuliare na čítanie už vôbec nie :D Inak by to hádam chcelo zmeniť aspoň farebnú schému keď už teda základný dizajn bude opencartovský.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

to časovanie bannerov daj napr na 7000 ms, tiež mi vadí, že moduly na homepage ako Top, najpredávanejšie, najnovšie a pod. sú chaotické kvôli tým rôzne dlhým názvom, ktoré keď sú dlhšie na viac riadkov nevyzerajú dobre, chcelo by to upraviť na zobrazenie iba napr. prvých 15 znakov. Tiež by som dal tomu aspoň nejakú free tému. A dosť mi vadí tá pätička pod "Vitajte v eOBchodík".
Banner je naozaj pekný :)

Osobne sa mi nepáči zobrazenie produktov v zozname, ale skôr ako galeria, čiže namiesto "list" by som dal defaultne "grid"
FB koment box na produktovej stránke sa ti nezobrazuje u mňa na Mozille správne, je celý posunutý doprava a vidno iba časť z neho, buď by som to upravil alebo odstránil.
Tu máš preklepy: "Sme výlučné internetový obchod"; "Prevázdkovateľom internetového obchodu"

Zaujal ma tvoj partnerský program: "eOBCHODÍK partnerský program je zdarma a umožňuje partnerom zarábať tým, že si umiestnia na svoju stránku odkaz na Vašu stránku alebo konkrétne produkty z eOBCHODÍK. Pokiaľ zákazníci Vášho obchodného partnera nakúpia prostredníctvom odkazov na partnerskej stránke, bude obchodný partner odmenený províziou. Štandardná provízna sadzba je v súčasnosti 0%.
Pre viac informácií navštívte naše FAQ alebo Partnerské obchodné podmienky."

Snáď som pomohol, nech sa darí, prajem veľa zákazníkov :)
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

ďakujem za reakcie páni... to časovanie slideshow by som chcel aj ja zmeniť ale v nastaveniach to neviem nájsť, je to tam? taktiež díky za upozornenie na ten partnerský program, musím to zrušiť odtiaľ :) farebnú schému nechcem meniť... biela sa mi páči.. no uvidúím časom či si nenavrhnem niečo lepšie... zatiaľ mi to tak strašne nevadí _:-)
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

ešte by som chcel poradiť ohľadom partnerského programu... ako ho dokážem deaktivovať? resp. zrušiť?
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

peterka50
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11. Jan 2013 18:46
Kontaktovať používateľa:

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa peterka50 »

hmm pekné. Ja mám prestashop ale je to ultra záťaž, preto ideme preč.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

čo poviete na predzajnovaný detail produktu?

http://www.eobchodik.eu/ochranna-folia- ... diamantova
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

tak trošku sme sa s tým s kamarátom pohrali a prekopali...použil som background, aby nebol ten web strašne fádny a mierne podopĺňal/povymazával nejaké drobnosti ... chcel by som sa spýtať, nepoznáte ešte nejaké katalógy, do ktorých sa dá registrovať eshop? ďakujem
Napísať odpoveď