www.eobchodik.eu

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

tak trošku sa redizajnovalo aj u nás... nové buttony, dlaždice produktov a bc (:
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

tak už sme aj my upgradovali na OC 2...
lorant21
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22. Sep 2015 20:31
Verzia OpenCartu: 2.0.3.1

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa lorant21 »

Dobry den, chcel by som sa opytat ako riesite import produktov, lebo ja s tym mam velky problem.

Za odpoved dakujem :-)
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Trawi napísal:tak už sme aj my upgradovali na OC 2...
Už má OC možnosť upgradovať alebo akým spôsobom si to robil? Uvažujem aj ja nad tým budúci rok, ale používame dosť modulov, ktoré stále zatiaľ fungujú len pre verziu 1.5.x, tak zatiaľ ešte čakám.
Používam OC verziu 1.5.6.4
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

lorant21 napísal:Dobry den, chcel by som sa opytat ako riesite import produktov, lebo ja s tym mam velky problem.

Za odpoved dakujem :-)

Dobrý deň, import si robíme ručne.


Čo sa týka prechodu tak mi to robil Hawkey z českej podpory. Moduly sa samozrejme nedali použiť a museli sa nanovo robiť.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť? Oplatí sa zainvestovať do nejakého modulu na zjednodušenie objednávkového procesu? Má to význam? Ďakujem.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa SelfMan »

Myslis nieco ako toto? Quick Checkout
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

To si musíš vyrátať sám, či sa ti to oplatí. Nemám prehľad o moduloch, ktoré vyšli posledný 1,5 rok. Predtým si, ale myslím, že ani jeden z nich, čo sa dobre predávali nebol výrazne zaujímavejší a jednoduchší ako súčasný dlhý checkout. Všetky boli na jedno kopyto, tzv. "one page", čo si myslím, že je viac komplikované a neprehľadné ako prehľadné.

Za mňa by stálo za to, si checkout customizovať úplne od nuly sám do povedzme 3-4 jednoduchých krokov, kde by bol daný dôraz na vizualizáciu a jednoduchosť. Takéto riešenie ale môže vyjsť na niekoľko tisíc eúr.

Takže zhrnutie z mojej strany, odporúčal by som ísť do vylepšenia checkoutu len vlastnou cestou a so schopným UX grafikom, programátorom a frontend developerom. Je to ale cesta vhodná pre biznis čo stabilne dosahuje mesačný obrat v 5 ciferných hodnotách.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Tak sme sa ešte pohrali so 404 http://www.eobchodik.eu/a a pridali platbu Viamo. Ešte by som chcel pridať nejaký background, upraviť kontakt a snáď budem mať konečne pokoj :)
Napísať odpoveď