www.eobchodik.eu

Ukážte Vaše e-obchody bežiace na OpenCart.
Pravidlá fóra
Názov témy píšte v tvare „www.nazov-stranky.sk“ a v téme uveďte odkaz na Váš e-obchod.
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Opäť vas otravujem :-) trosku sme sa pohrali s designom, co poviete?
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

Super, každým rokom to máš krajšie. Pamätám si to od začiatkov :)
Dám ti k tomu aj 2 postrehy, jeden dôležitý a druhý asi dosť subjektívny.

Ten subjektívny je, že zopim mi prekrýva dosť z displeja a vadí mi to pri prehliadaní, asi by mi tam stačil ten field s textom "Sem napíšte svoju správu".

To podstatnejšie je, že stále máš v takom výrazne defaultnom dizajne nezmenené jednotlivé produkty na listingu ako aj moduloch (featured etc.). Myslím, že dnes je internet v násobkoch viac o vizuále ako pred pár rokmi a obrázky produktov spolu s cenou sú tie najdôležitejšie prvky, ktoré môžu v tvojom prípade vyvolať emócie u zákazníka. Je veľa možností ako to zvýrazniť, osobne sa mi pozdávajú výrazne väčšie obrázky produktov na listingu a úplné odstránenie perexu (popisu) produktu.

Grafiku si kreslil sám, alebo aký bol tvoj podiel na nej? :)
Trawi
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 04. Nov 2012 18:32

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa Trawi »

Ďakujem veľmi pekne! Tvoj postreh je skvelý a určite ho použijem. Ten kúsok popisu je aj tak zbytočný. Perfektné, ďakujem :) To okno Zopimu by malo byť v pravom dolnom rohu a nemalo by prekrývať web, aké máš prosím rozlíšenie?

Dizajn mi robil kamarát. Povedal by som, že môj podiel je tak 25%. Ja si vždy riešim iba detaily - drobnosti, k svojej spokojnosti.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

Re: www.eobchodik.eu

Príspevok od používateľa freddy87 »

Pozri screen, mám nb s 1920*1980, bežný 15,6"
Teraz si asi offline, a vtedy si bol online, alebo si to už medzičasom zmenil. Bolo to na výšku ešte 3-4 krát vyššie ako teraz. Toto mi nevadí, to je ok.
Prílohy
zopim.png
Napísať odpoveď