WordCamp Slovensko alebo blog v e-shope na WP engine

Diskusia o všetkom.
freddy87
Príspevky: 499
Dátum registrácie: 14. Aug 2012 11:49

WordCamp Slovensko alebo blog v e-shope na WP engine

Príspevok od používateľa freddy87 »

Máme v tejto maličkej komunite aj WordPressákov? Chystá sa niekto 18.4. v BA na WordCamp Slovensko 2015?

Mimochodom, mnoho z užívateľov OC často rieši blog, ktorý bude súčasťou e-shopu postaveného na OC. Či už z dôvodov zvyšovania SEO ranku, alebo aj z dôvodov budovania zákazníckej základne, zodpovedania otázok návštevníkov, zvýšenia povedomia o e-shope. Málokedy sa však hovorí o kombinácii OC a Wordpressu, ktorý je bezkonkurenčne najlepším blogovacím CMS na svete a nielen tým.

Budem rád keď sa do tejto konverzácie zapojíte a preto nadviažem na prvé 2 otázky ďalšími:
Riešite blog na e-shope? Keď áno tak ako? Čo Vás k tomu vedie, alebo prečo ho neriešite?
Ak by sa aspoň niekto chystal na WordCamp mohli by sme si tam spraviť taký mini OCCamp, čo vy na to?
Používateľov profilový obrázok
Pumbaa
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 12. Júl 2012 16:58

Re: WordCamp Slovensko alebo blog v e-shope na WP engine

Príspevok od používateľa Pumbaa »

Trošku neskoro ale odpoviem, na prvom eshope som mal blog a na tomto novom bude tiež. Riešenie je jednoduché a to samostatný web na wordpresse bežiaci v podadresári hlavného webu, u mňa je to http://www.udivokejsvine.sk/magazin. Mne takisto na "blogovanie" wordpress veľmi vyhovuje a ešte sa mi na ňom páči množstvo pluginov, kde sa dá veľa vecí doplniť zdarma a tiež automatické aktualizácie bez rozosrania webu, v tomto má opencart veľké medzery.
Starý e-shop som zrušil, chystám nový a postupne objavujem OC 2.0
Napísať odpoveď