strata obrázkov

Diskusia o všetkom.
Monika
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06. Sep 2014 20:34
Verzia OpenCartu: 1.5.1.3

strata obrázkov

Príspevok od používateľa Monika »

zdravím, prosím stretlti ste sa niekto s tým, že vám miznú obrázky produktov? Včera sa mi stratili obrázky produktov, ktoré sa týkali jedného dodávateľa, teda sú priraďované z jednej konkrétnej zložky. Keď som si tú zložku otvorila v správcovi obrázkov, boli tam.

A mám ešte jeden problém, niektoré zložky v správcovi obrázkov sa mi nedajú otvoriť.

ďakujem
Monika
eMDi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13. Máj 2015 18:59
Verzia OpenCartu: 2.0.1.1

Re: strata obrázkov

Príspevok od používateľa eMDi »

pridavam sa s podobnym problemom na eshope www.4x4servis.sk (nejde mi o reklamu, ale o ukazku mojho problemu). nahodila sa jedna z fashion sablon, ktore su v addons.opencart.com , no na uvodnej stranke z neznameho dovodu nezobrazi vobec tie miniatury, dokonca v pozadovanom subore obrazku na konci nazvu pred koncovkou, kde sa vklada po nahrani samotne rozlisenie v tomto pripade figuruje pismeno x ... napriklad ale tento tovar, ktory je na uvodnej medzi tymi styrmi http://4x4servis.sk/mikina-nissan-patrol ma korektne nazvy obrazku (bez medzier), je aktualizovany ... cize sa mi to tvari ako problem s naparovanim konkretneho rozlisenia. ze ten plugin nevie, aku velkost tam ma nahrat.

error log pise nasledovne:

Kód: Vybrať všetko

2015-05-13 18:08:29 - PHP Notice:  Undefined index: width in /var/www/***/web/system/modification/catalog/controller/module/latest.php on line 36
2015-05-13 18:08:29 - PHP Notice:  Undefined index: height in /var/www/***/web/system/modification/catalog/controller/module/latest.php on line 36
2015-05-13 18:08:29 - PHP Warning:  imagecreatetruecolor(): Invalid image dimensions in /var/www/***/web/system/library/image.php on line 86
2015-05-13 18:08:29 - PHP Warning:  imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/***/web/system/library/image.php on line 94
2015-05-13 18:08:29 - PHP Warning:  imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/***/web/system/library/image.php on line 97
2015-05-13 18:08:29 - PHP Warning:  imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/***/web/system/library/image.php on line 99
nejaky napad, kde moze byt problem?
Používateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 361
Dátum registrácie: 12. Okt 2012 14:04
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2

Re: strata obrázkov

Príspevok od používateľa Axel Wers »

Toto treba skôr konzultovať s tvorcom šablóny, prečo jeho šablóna negeneruje náhľady. Ak je tam chyba, čo viditeľne je, tak by ju mal opraviť.
Používam OC verziu 1.5.6.4
eMDi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13. Máj 2015 18:59
Verzia OpenCartu: 2.0.1.1

Re: strata obrázkov

Príspevok od používateľa eMDi »

Axel Wers napísal:Toto treba skôr konzultovať s tvorcom šablóny, prečo jeho šablóna negeneruje náhľady. Ak je tam chyba, čo viditeľne je, tak by ju mal opraviť.
Dakujem Axel, idem skusit mu napisat.
Napísať odpoveď