Opravá stránky kontakt

Ostatné technické problémy.
mengus
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21. Nov 2017 21:54

Opravá stránky kontakt

Príspevok od používateľa mengus »

Ahojte. Asi to bude pre Vás ľahký problém ale pre mňa je to niečo iné.
Môj webmaster mi dlhodobo nedvíha telefón a potrebujem zmeniť stránku kontakt http://gymstore.sk/index.php?route=information/contact

Nikde v CMS som nenašiel kde by sa táto stránka dala meniť.

Všetky ostatné som našiel v Katalog -> informácie ale podstránku contact nikde neviem nájsť.

Viete mi poradiť kde sa to dá zmeniť?
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Opravá stránky kontakt

Príspevok od používateľa Martin80 »

Skús pozrieť v administrácii Systém >> Nastavenia zvoľ editáciu svojho obchodu a na karte 'Obchod' by to mali byť tieto položky.
mengus
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21. Nov 2017 21:54

Re: Opravá stránky kontakt

Príspevok od používateľa mengus »

Ďakujem za odpoveď.
Žial túto možnosť som už skúšal ale nieje to ono. Asi to bude Vážne rovno v kóde.
Martin80
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 30. Jan 2017 12:03
Verzia OpenCartu: 2.3.0.2
Kontaktovať používateľa:

Re: Opravá stránky kontakt

Príspevok od používateľa Martin80 »

Tak potom ak je to editované vqmod-om, skús pozrieť do /vqmod/xml či sa tam nenachádza nejaký súbor s menom, ktorý by s tým mohol súvisieť. So zálohou a opatrnosťou ho môžeš skúsiť upraviť. Prípadne prezri všetky, to meno nie je smerodatné. Ak ocmod-om, tak potom v administrácii rozšírenia >> úpravy. Ale to je už na editáciu troška zložitejšie a vyžaduje trocha skúseností ak nemáš zdrojový ocmod.
Ak by to bolo napísané v kóde natvrdo, tak potom hoď očkom do \catalog\view\theme\tvoja_tema\template\information\contact.tpl, prípadne prezri aj catalog\controller\information\contact.php a catalog\language\zvoleny_jazyk\information\contact.php. No a tiež je tu možnosť, že máš nainštalovaného nejakého ... myslím že sa to volá codemanager a zvykne byť umiestnený v moduloch. Tak potom treba tie contact.* súbory hľadať v ňom a po úprave zdrojáka urobiť refresh modifikácií.
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: Opravá stránky kontakt

Príspevok od používateľa SelfMan »

Prva vec je, ze si nenapisal o aku verziu OpenCart-u sa jedna.
V kazdom pripade staci ist v administracii do menu Katalog > informacie, kde je jedna z poloziek v zozname pozadovana stranka..
Napísať odpoveď