"Manipulacny poplatok" - premenovanie

Ostatné technické problémy.
b-u-k-o
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11. Apr 2016 6:50

"Manipulacny poplatok" - premenovanie

Príspevok od používateľa b-u-k-o »

Ahoj,

chcem vyuzit sluzbu manipulacny poplatok (rozsirenia - celkove objednavky - manipulacny poplatok) ako dodatocnu platbu za dobierku. Uz som to nastavil na 1€, pekne to v objednavke sa zapocitava. Len somc chcel nazov toho prepisat na "Poplatok za dobierku" kde to zmenim? dik za pomoc
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: "Manipulacny poplatok" - premenovanie

Príspevok od používateľa SelfMan »

Zvycajne to najdes v prisluchajucom subore niekde v catalog\language\slovak\total alebo catalog\language\slovak\module
predpokladam, ze ten modul odniekadial mas, tak mas asi aj jeho zdrojovy balicek.
To je naozaj take tazke pozriet si tych 5 suborov co tam mas?
Aj tak si neuviedol ziadne detaily toho modulu, len daky nazov bez URL.
b-u-k-o
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11. Apr 2016 6:50

Re: "Manipulacny poplatok" - premenovanie

Príspevok od používateľa b-u-k-o »

SelfMan

Som na opencarte novacik, o com svedci moja len nedavna registracia aj pocet prispevkov. Nie kazdy v tom vie behat, preto som ratal ze je to to u vzajomnej pomoci a nie o tom ci si neviem prejst 5 suborov. Poprosim Ta nabuduce menej arogancie.

Samozrejme ze som si subor nasiel, prepisal v nom z manipulacneho na poplatok za dobierku, ale po zmene mi spadol eshop a musel som to dat nazad.

Ten modul som neistaloval (cely eshop mi robil jeden znamy) a bolo to tam uz nahrate, len som napisal ze po prihlaseni do administracie kde som to nasiel.

Cize ako laik predpokladam, ze tie nazvy musim premenovat vo viacerych suborov, lebo inak to nepojde...ale ako zaciatocnik sa mozem mylit
SelfMan
Administrátor
Príspevky: 1029
Dátum registrácie: 19. Aug 2011 23:55

Re: "Manipulacny poplatok" - premenovanie

Príspevok od používateľa SelfMan »

Ahoj, moj komentar nie je o aroganci.Je to skor o frustracii z toho, ze kazdy novacik sa ihned pyta na riesenie jeho problemu bez trochy snahy hladat na fore aspon zakladne informacie a udania podstatnych informacii. Mnohe z toho co je podstatne si uviedol az v reakcii na moj prispevok.
Pochop prosim, ze vsetci ti ktori tu pomahame to robime na ukor vlastneho volneho casu. A nie, nie som neochotny pomoct. To ti tu dosvedci mnoho ludi a aj pocet mojich prispevkov.

Ved povedz sam, pozrel si sa aspon do sekcie INFO: Mám problém / Ako ďalej?

Tvoj problem s "padnutym" eshopom ma velmi jednoduche riesenie. Text musis prepisat editorom schopnym pracovat s UTF8 kodovanim. Jednym takym je napriklad Notepad++, ktory je este k tomu aj zdarma. Poznamkovy blok z Windows ti tam velmi nepomoze.
b-u-k-o
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 11. Apr 2016 6:50

Re: "Manipulacny poplatok" - premenovanie

Príspevok od používateľa b-u-k-o »

Dakujem za radu,

vyriesene k spokojnosti a prepisany nazov.

dakujem
Napísať odpoveď